کک پزشکی از USC به دنبال پر کردن بیش از 700 مواضع


لس آنجلس (CBSLA) — مراقبت های بهداشتی در زمینه تبدیل شده است مهم تر از همیشه در پی coronavirus همه گیر و یک بیمارستان است که به دنبال پر کردن صدها نفر از معاملات در سراسر Southland.

کک پزشکی از USC به دنبال پر کردن بیش از 700 موقعیت های سراسر Southland. (اعتبار: USC کک)

“ما بیش از 700 پوزیشن های باز در اینجا ما در سازمان پوشا از اورنج کانتی لس آنجلس تمام راه را تا به پالم دیل گلندیل” لیزا می پیوندد کک پزشکی از USC منابع انسانی, مدیر اجرایی, گفت:.

می پیوندد گفت: کک شد نه تنها به دنبال استخدام برای جنوب کالیفرنیا دفاتر پزشکی بلکه در آن سه بيمارستان — کک بیمارستان نوریس بیمارستان و Verdugo تپه های بیمارستان — که نیاز مردم برای پر کردن انواع نقش ها.

“اداری-موقعیت های سطح موقعیت های پرستاری,” او گفت:. “ما LVN, نقش, آن, حسابداری, امور مالی, وسعت تمام از موقعیت های که در دسترس خواهد بود در هر صنعت ما در اینجا در کک پزشکی از USC.”

کسانی که علاقه مند به ورود به سطح موقعیت نیاز حداقل دیپلم دبیرستان یا GED و شروع پرداخت 15 دلار در هر ساعت. در میان قدرت پردازش کار برای کک USC است که کسانی که به USC به طور بالقوه می تواند رفتن به مدرسه به صورت رایگان می پیوندد گفت.

“ما به دنبال افرادی که انرژی افرادی که می خواهید برای ایجاد یک تفاوت” او گفت:. “ما یک محل عالی برای کار و ما خوش آمدید هر کس که می عشق به اعمال است.”

اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل در کک پزشکی از USC آنلاین یافت می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net