Kelsey لانسینگ ماموریت برای جلوگیری از خشونت علیه زنان بومی

با توجه به محکم گزارش از شهری هندی, بهداشت, موسسه, دنور است که در میان ده شهرهای ایالات متحده با بیشترین موارد مربوط به از دست رفته و قتل زنان بومی و دختران است که در اجرای قانون ثبت.

این سناریوی غم انگیز است که کمتر شناخته شده برای عموم مردم اما این یکی که Kelsey لنسینگ درک می کند بسیار خوب است.

یک عضو ستاد در Durango را برای حمله زمینی به خدمات سازمان (SASO), لنسینگ به تازگی به رسمیت شناخته شده توسط ملی خشونت جنسی مرکز منابع به عنوان 2020 کلرادو برنده آن صدای رویایی جایزه به طور خاص برای کار با زنان بومی برای آنها خشونت می شود همه بیش از حد اتفاق معمول است. کاهش چنین تراژدی یک چالش برای هر جمعیتی و بیشتر از آن در جوامع بومی.

“همه ما می خواهیم عدالت” لنسینگ تنش. “اما وجود دارد بسیاری از عناصر این موضوع است. می توانید آن را واقعا از روی حیله و تزویر.”

وجود دارد بدون شک دامنه این مشکل است. این UIHI مطالعه نقل 5,712 گزارش از دست رفته آمریکایی هندی و بومی آلاسکا زنان و دختران در طول سال 2016 با توجه به ملی جرم و جنایت مرکز اطلاعات داده ها. اما NamUs ، وزارت دادگستری آمریکا از دست رفته-افراد پایگاه داده تنها وارد 116 موارد است. در تلاش برای پر کردن این شکاف موسسه در زمینه قانون آزادی اطلاعات درخواست تمام اطلاعات در مورد موارد از سال 1900 تا به امروز — هر چند دو سوم از سوابق این سازمان در نهایت با دریافت تاریخ از بین 2010 و تا سال 2018 است. این پژوهش در نهایت نشان داد چه UIHI اشاره به عنوان “506 موارد منحصر به فرد از دست رفته و به قتل سرخپوستان و بومی آلاسکا زنان و دختران در سراسر 71 انتخاب و شهرستانها.” از کسانی که حدود 56 درصد (280) درگیر قتل و حدود 25 درصد (128) افراد گم شده; وضعیت از 19 درصد (98) ناشناخته بود.

هفت دنور موارد کاهش یافته بود از طریق ترک بستن شهرستان برای ششم-بدترین در یک دسته بندی صدر توسط گالوپ جدید, مکزیک با بیست. به طور کلی دنور در ارتباط بود به دوازده حوادث مربوط به زنان بومی. یکی بود به عنوان ذکر شده, گم, هشت شده بود به قتل رساندند و سه ناشناخته بودند. (یک UIHI سخنگوی کاهش به ارائه اطلاعات خاص در مورد موارد “برای محافظت از خانواده ها و عزیزان کسانی که از دست رفته و یا به قتل رسیدند.”)

فارغ التحصیل از Durango فورت لوییس دانشگاه و عضو نوجو قبیله لنسینگ اختصاص داده شده خودش را به لوله کشی این رمز و راز. “تحقیقات من در سراسر کالج بود در مورد خشونت علیه زنان بومی” او می گوید. “به عنوان یک کل ما اطلاعات زیادی ندارم در مورد آن و بسیاری از اطلاعات ما از تاریخ و نوک کوه یخ است. به عنوان من کار می کرد من شروع به درک که این جامعه است که به خوبی versed در موضوع گم شده و قتل زنان بومی — اما پس از آن سوال شد چه کنیم با ما غیر بومی متحدان به حرکت رو به جلو?'”

وضعیت بدتر شده توسط قضایی در تضاد است. “ما باید دولت اجرای قانون ما شهر اجرای قانون و ما قبیله ای اجرای قانون” او اشاره می کند. “شما باید بدانید که به طور خاص که در آن حادثه اتفاق افتاده است قبیله ای زمین و یا زمین های دولتی و یا اگر آن را درگیر یک غیر بومی مجرم است. بنابراین وجود یک روند بسیار طولانی از گزارش حادثه و سپس آن را در واقع می شود مورد بررسی قرار گرفته و از رفتن به دادگاه. این روند می تواند سال ها طول بکشد.”

Kelsey Lansing has been working at Durango's Sexual Assault Services Organization since 2015.گسترش

Kelsey لنسینگ کار کرده است در Durango را تجاوز جنسی سازمان خدمات پس از 2015.

حسن نیت ارائه میدهد از Kelsey لنسینگ

در میان بسیاری از موانع است که می تواند بیشتر کند این دنباله ای از رویدادها و حتی منحرف آن به طور کامل در حال “کلیشه” لنسینگ همچنان ادامه دارد. “اجرای قانون ممکن است می گویند” چه می شود اگر او نوشیدن?’ یا ‘چه می شود اگر وجود دارد برخی از تاریخ خود را اجرا میشه ؟ شاید او در حال اجرا دوباره.’ خیلی چیزها ممکن است جدی گرفته نمی شود که کسی در حال حمله با توجه به خشونت و یا آنها یک قربانی تجاوز جنسی و یا وسیله. این می تواند بسیار خطرناک و بسیاری از مردم درک نمی کنند و یا می خواهید به اذعان خود شدت. اجرای قانون ممکن است می گویند ” من خوب این فقط یک بد فروپاشی است. شما دو نیاز به رسیدگی آن است.”

چنین پاسخ را تولید کرده اند چه لنسینگ مشخص به عنوان “بی اعتمادی بیش از راه قبیله ای کشورهای در حال درمان توسط دولت افسران پلیس. اگر یک فرد به جلو آمده خود ترس است که اجرای قانون نمی خواهد باور آنها و یا که آنها خواهید بود فقط آمار دیگری — یا آنچه اتفاق افتاده برگزار خواهد شد به عنوان یک اتهام جدی و یا یک جرم جدی است. وجود دارد بسیاری از مردم که نمی خواهند به گزارش از آنجا که ننگ و یا اینکه آنها می دانند که هیچ چیز انجام خواهد شد. بنابراین شما باید خانواده ها انجام جستجو برای از دست رفته زنان و یا دختران — گاهی اوقات با کمک قبیله ای جامعه, اما گاهی اوقات خود به خود.”

لنسینگ و همکاران او در SASO کار سخت به عنوان یک پل بین خانواده ها از جمله پلیس و سازمان های خارج از قبیله. “ما می خواهیم به همکاری با یکدیگر در شرایط نه تنها پیدا کردن این بومی کودکان و زنان و مردان و بزرگان” او اشاره می کند: “اما همچنین برای باز کردن مکالمات به عنوان طرفداران — به بپرسید که” چگونه ما می تواند کمک به اجرای قانون بنابراین ما می توانیم ارائه خدمات بهتر به خانواده های از دست رفته بستگان و یا زنانی که میرم حمله شده است?'”

انجام این کار همیشه آسان نیست با توجه به کلی نگرانی بسیاری از اعضای قبیله ای او تصدیق می کند. “ما را به نقطه ای از اجازه دادن به هر کس می دانند چه بگویم که ما کاملا محرمانه به دلیل عدم محرمانه بودن واقعا یک مسئله بزرگ در درون قبیله ای جامعه” لنسینگ می گوید. “اگر مردم در جامعه یادگیری در مورد یک فرد از دست رفته وجود دارد اغلب شایعات بی اساس که مربوط نیست. مردم از شنیدن در مورد بسیاری از چیزهایی که در فروشگاه و یا در بازار کک و آنها هیچ وقت نمی دانید اگر آنها درست است و یا اگر آنها را به آنها را با یک دانه نمک است. اما عصای من است که به خوبی versed در درک آن دینامیک — درک اهمیت برگزاری کسی مقدس داستان و مطمئن شوید که آن باقی می ماند با ما و تنها ما. ما همچنین می خواهیم جامعه را به می دانم که کسی ممکن است آماده برای به اشتراک گذاشتن این داستان اما زمانی که آنها می توانید به اشتراک گذاشتن چیزهایی که آنها نمی گفت که خانواده و دوستان ما را حفظ خواهد کرد آن محرمانه است.”

ماموریت انبساط است. هفته گذشته لنسینگ یادداشت SASO باز “یک دفتر در ایگنکیو به ارائه خدمات به جنوب یوت قبیله و ایگنکیو اعضای جامعه. ما teaming تا با جنوب یوت قربانی تیم خدمات در ایگنکیو به ارائه منابع و حمایت جنسی-حمله به بازماندگان. ما همچنین می خواهم به جوامع آموزش جنسی-حمله تروما به طوری که ما می تواند ارائه بهترین خدمات برای مشتریان. شده است وجود دارد افزایش در گم شده و به قتل بومی بستگان آگاهی از ایگنکیو جامعه است. من می دانم که این موضوع می تواند باعث بسیاری از مردم و من احساس می کنم که این کار آنها را به حمایت آنها ممکن است به دنبال خود به سفر شفا.”

این سفر یکی گرفته شده توسط بسیاری از قبایل اعضای جامعه — و لانسینگ نمی خواهید آنها را به احساس آنها در آن به تنهایی.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده شهری هندی سلامت موسسه را “به قتل رسیده و از دست رفته بومی زنان و دختران” گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im