کلید اضافات و کسورات می باشد برای NFC تیم در رایگان آژانس

آریزونا

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: کاردینالز کشیده گیج کننده زمانی که آنها اضافه شده WR DeAndre هاپکینز در تجارت با تگزاسی که فرستاده RB دیوید جانسون در هوستون. هاپکینز می دهد آریزونا درست No. 1 گیرنده برای تکمیل لری فیتزجرالد و مسیحی کرک. دفاع اضافه شده سه بالقوه استارت پس از امضای £ د’Vondre کمپبل و دوان Kennard و DL اردن فیلیپس.

                                                                                                                                                                                                                       

جایی که تیم نیاز به بهبود: قطعا بهتر در دفاع اما آریزونا نمی خواهد ذهن به عمق بیشتر پس از دادن بسیاری متری در NFL. همچنین ممکن است برای اضافه کردن عمق در میانه خط حمله.

آتلانتا

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: شاهین جسورانه حرکت به آدرس خودنمایی ضعف امضای LCC دانته فاولر و ستاره RB تاد Gurley. آتلانتا رتبه در نزدیکی پایین لیگ در کیسه و عجله در فصل گذشته. فاولر و Gurley جایگزین ویک Beasley جونیور و Devonta فریمن بود.

جایی که تیم نیاز به بهبود: Cornerback پس از برش دزموند Trufant. Linebacker است یکی دیگر از نقطه نازک پس از ده’Vondre کمپبل امضا شده با آریزونا. عمق باید جایگزین در خط حمله پس از زیان گارد وس شوایتزر و مقابله با Ty Sambrailo.

CAROLINA

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: Panthers را پر کرده اند برخی از حفره اما بسیاری از ارتقاء آنها به عنوان پاره کردن فهرست و بازسازی است. QB عروسکی بریج جایگزین خواهد شد آسیب دیدگی-سرند گیری نیوتن که می تواند ارتقا دهید.

                                                                                                                                                                                                                       

جایی که تیم نیاز به بهبود: Carolina از دست داده تقریبا کل خط دفاعی (ماریو ادیسون جرالد McCoy, Vernon, ساقی Dontari Poe) به جز Kawann کوتاه است. اضافه شده د Stephen Weatherly, اما بیشتر باید انجام شود تا به انتقال آنها به 4-3 تراز.

شیکاگو

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: به QB Mitchell Trubisky رقابت آینده ناامید کننده فصل با کسب Nick Foles از جکسون. همچنین اضافه شدن دو سابق همه جوانب در تصویب متهور رابرت کوئین و TE جیمی گراهام.

جایی که تیم نیاز به بهبود: خرس می تواند با استفاده از مطلب گالری در جرم با گیرنده آلن رابینسون. فرمت برای رابینسون است که در یک فصل در سمت چپ سه سال معامله ممکن است آینده. خرس هم می تواند با استفاده از راهنما در خط حمله بود که تا فصل گذشته و در cornerback پس از waiving شاهزاده Amukamara.

دالاس

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: هیچ جا. کابوی ها نگهداری وضعیت موجود در جرم فرض Dak پرسکات نقش حق رای دادن برچسب یا در دراز مدت معامله است. گیرنده ترجمه در حال حاضر تحت قرارداد برای مدت پنج سال.

                                                                                                                                                                                                                       

جایی که تیم نیاز به بهبود: دالاس نشده جایگزین د رابرت کوئین که رهبری تیم در کیسه فصل گذشته. در نهایت حرکت در ایمنی با اضافه کردن Ha Ha کلینتون-Dix اولین دور انتخاب شش سال پیش زمانی که جدید Cowboys مربی مایک مک کارتی در خلیج سبز. دالاس پیش نویس در میانه دور اول و ثانویه منطقی است که هدف.

دیترویت

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: دیترویت در ساخت تغییرات گسترده ای به دفاع که رتبه 31 در فصل گذشته. توافق کردند برای مقابله با DT دنی شلتون که آغاز شده و 14 بازی فصل گذشته برای انگلستان است. شیرها همچنین با اضافه کردن LB جیمی کالینز که تا به حال هفت کیسه برای Patriots در سال 2019.

جایی که تیم نیاز به بهبود: حرکت بزرگ بود تجارت Pro کاسه CB داریوش ذبح به فیلادلفیا. سعی کردم به restock توسط تجارت برای S duron و هارمون و رسیدن به معاملات با CB دزموند Trufant و S Jayron Kearse. خواهد بود به اندازه کافی برای برخورد ذبح?

خلیج سبز

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: هیچ منطقه ای که در آن خلیج سبز به وضوح کردم قوی تر; اصلی خریدهای پر از حفره های ایجاد شده توسط سابق هکرها امضای جاهای دیگر. LB مسیحی Kirksey مراحل با بلیک مارتینز ، RT ریک واگنر می آید در حالی که برایان Bulaga سر به شارژر.

جایی که تیم نیاز به بهبود: هنوز هم نیاز بیشتر گالری برای Aaron Rodgers هر چند آنها می تواند کمک به پیدا کردن در پیش نویس که حاوی استعداد گیرنده.

لس آنجلس قوچ

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: هیچ جا. قوچ از دست داده و سه کلید دفاعی استارت (DT مایکل Brockers لبه حمله کننده دانته فاولر LB Cory لیتلتون). خود را تنها خریدهای شد DT یک’Shawn رابینسون و LB لئونارد فلوید بودجه دوستانه است اما ظاهرا پایین تر جایگزین.

جایی که تیم نیاز به بهبود: بالاتر از متوسط دفاع به نظر می رسد بدجور نازک در هر سطح پس از چند کلاه-صرفه جویی در حرکت است. حتی اگر قوچ تصمیم به شروع تست نشده دارل هندرسون به عنوان تاد Gurley جایگزینی آنها نیاز دیگر در حال اجرا بازگشت.

مینه سوتا

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: سخت برای پیدا کردن در هر نقطه است. وایکینگ ها رو چهار سال جوانتر و کمی ارزان تر و با علاوه بر این از NT مایکل پیرس اما سلف Linval یوسف دو بار نرم افزار کاسه هنوز هم بازی در سطح موثر قبل از او منتشر شد.

جایی که تیم نیاز به بهبود: وایکینگ ها نقل مکان کرد از بالا, سه, cornerbacks ساخت که بالاترین اولویت است. تجارت Stefon Diggs برگ استعداد شکاف در گیرنده گسترده و گارد نقاط هستند تا برای grabs.

NEW ORLEANS

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: رهبری در ثانویه با بازگشت 2009 در دور اول پیش نویس انتخاب مالکوم جنکینز که صرف گذشته شش فصل با فیلادلفیا و برنده دو سوپر کاسه.

جایی که تیم نیاز به بهبود: پرستاران باید برای پیدا کردن جایگزینی برای شروع CB الی اپل که سمت چپ برای لاس وگاس. نیواورلئان نیز تا به حال مشکل پیدا کردن قوام از گیرنده های دیگر از مایکل توماس می تواند اضافه کردن برخی از.

NEW YORK GIANTS

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: بحرانزده GM دیو Gettleman رفت و راه طولانی در رفع بد دفاع. او franchised برگزار می گردد DT لئونارد ویلیامز امضا CB جیمز Bradberry و پوند بلیک مارتینز و Kyler Fackrell که بیشتر یک پاس حمله کننده.

جایی که تیم نیاز به بهبود: مربی جدید جو قاضی هنوز هم نیاز به مقابله با توهین آمیز و گسترده گیرنده به خصوص با استرلینگ شپرد آینده دو تکان مغزی در 2019. پیش نویس قوی در هر دو موقعیت.

فیلادلفیا

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: تقویت در حال حاضر قوی داخلی خط دفاعی با امضای بینی مقابله با Javon Hargrave و بهبود ثانویه با کسب CB داریوش ذبح از دیترویت.

جایی که تیم نیاز به بهبود: هنوز فاقد شماره 1 گیرنده گسترده و با تجربه linebackers. O-خط ممکن است نیاز به پرداختن به عنوان به خوبی.

سان فرانسیسکو

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: سان فرانسیسکو ساخته شده و هیچ قابل توجه شده اما قفل کلید دفاعی استارت Arik آرمستد بود و Jimmie بخش قبل از آنها آمار باز کردن بازار است.

جایی که تیم نیاز به بهبود: با امانوئل ساندرز هنوز هم رایگان عامل Niners نیاز ردیف 1 گیرنده به تیم با Deebo ساموئل. اگر قادر به بازگرداندن ساندرز آنها دوم دور اول انتخاب کنید به هدف است که باید پس از معاملات ستاره DT DeForest Buckner به ایندیاناپولیس برای شماره 13 به طور کلی انتخاب کنید.

سیاتل

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: سیاتل به گزینه های خود را به خصوص در خط حمله. ارسال شده از B. J. Finney, Brandon پوسته و سدریک Ogbuehi ارائه عمق خط است که باید برخی از تغییرات از سال گذشته است. همچنین نگهداری DT Jarran نی آورده و تصویب حمله کننده Bruce Irvin.

جایی که تیم نیاز به بهبود: Irvin بود شروع خوبی در پرداختن به تصویب راش. اما Irvin باید زوج با نویسندگان دیگر. بنابراین طولانی ناشناخته از Jadeveon Clowney را مقصد بسیار مهم است برای سیاتل. اگر Seahawks متقاعد کردن Clowney به بازگشت جفت شدن با Irvin بزرگ است افزایش دهد. اگر Clowney می رود در جای دیگر سیاتل نیاز به پیدا کردن گزینه های دیگر.

TAMPA BAY

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: آسان: شش بار قهرمان سوپر باول QB تام بردی بعد از استفاده از حق رای دادن برچسب در NFL کیسه رهبر LB Shaquil بارت. Re امضای LB Jason Pierre-Paul به حفظ و بهبود عبور با عجله دست نخورده است.

جایی که تیم نیاز به بهبود: می تواند با استفاده از حق مقابله به تقویت خط حمله برای محافظت از بردی. در حال اجرا پشت منطقه به آدرس احتمالا در پیش نویس است.

واشنگتن

که در آن تیم بهبود یافته در آژانس: دفاع گرفتن ارتقاء عمده با CB کندال فولر S شان دیویس و پوند توماس دیویس و کوین Pierre-Louis. مربی جدید Ron ریورا نیز پر چاله جرم با TE لوگان توماس, سوم پایین پشت J. D. McKissic و گارد وس شوایتزر.

جایی که تیم نیاز به بهبود: هنوز هم عمده نیاز در انتهای تنگ و دیگر بازیساز در دفاع. واشنگتن احتمالا آدرس آن در پیش نویس است. صاحب دن اسنایدر است که اجازه ریورا خود را انجام دهد چیزی غیر معمول است که خویشتن داری اما یکی دیگر از کارفرمایی است که احتمالا در آینده – شاید حتی Cam Newton.

___

گردآوری شده توسط AP NFL ضرب و شتم نویسندگان.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de