ماروین Heemeyer فکر کردم که او یک قربانی است. “به اندازه کافی به اندازه کافی است,” او گفت: به یک نوار ضبط هفته قبل از او سوار یک بولدوزر زرهی از طریق گرانبی سخت انتقام townsfolk که به اعتقاد او ستم کردند او را.

پس از حرکت به گرانبی در اوایل ’90s او شده بود آماده نبرد در مناقشات سیاسی بیش خطوط فاضلاب منطقه بندی کدها و قوانین قمار — چیزهای که پر از شهر های کوچک روزنامه ها در همه جا. بسیاری از افراد درگیر در این نوع از دشمنی آنها را به دادگاه شایعات بیش از بی عدالتی و بی اهمیت و یا به سادگی پیدا کردن یک راه به همه چیز کار کردن. اما Heemeyer سعی کرده بود که حتی به طور خلاصه شروع یک روزنامه خود را.

او برنده دعوا و جنگ و از دست دیگران اما در نهایت او احساس ستم و می خواستم آخرین کلمه در مجازات نهایی از دشمنان خود را. بنابراین در 4 ژوئن سال 2004 او سوار خود را تدبیر از طریق بزرگترین شهر در Grand County, فوق العاده به ساختمان های متعلق به یا اشغال شده توسط کسانی که او احساس کرده بود ستم او. او تخریب بتن – تشکیل گیاه دفاتر کوهستان پارک برقی سالن شهر آزادی پس انداز بانک Sky-Hi اخبار ستاد, اکسل, انرژی, خانه های شخصی و دیگر کسب و کارهای کوچک. او .50-کالیبر گلوله در مخازن پروپان و ترانسفورماتور الکتریکی در یک تلاش ناموفق برای منفجر کردن گرانبی. در نهایت او خود را کشته در داخل بولدوزر.

در ضبط قبل از حمله او به تفصیل انگیزه های خود را. “من یک آمریکایی وطن پرست. من معتقدم که در نظام بازار آزاد. من معتقدم در یک سطح میدان بازی از رقابت. اگر شما می خواهید به تغییر است که سطح زمین بازی رقابت را به نفع خود اساسا شما به من این فرصت را به انجام این کار نیز زمانی که من فرصت اطراف می آید.”

پس از داد و بیداد, وبلاگ نویسان و مردم محلی به طور یکسان شروع به توجیه و حتی جشن Heemeyer حمله شهر, درمان او در تبدیل به یک ضد قهرمان و وطن پرست و مقاوم در برابر فساد دولت.

پاتریک Brower بود که سردبیر آسمان-سلام خبر در این زمان و هدف از Heemeyer را شاهد بسیاری از داد و بیداد. او در تواریخ این عجیب و غریب کمی از کلرادو سابقه در پالس-بالا بردن کتاب Killdozer: داستان واقعی از کلرادو بولدوزر داد و بیدادکه به شدت معتقد برابر Heemeyer قهرمان وضعیت.

در 6:30 بعد از ظهر روز دوشنبه 24 فوریه قهقهه خواهد بود صحبت کردن در Alamo Drafthouse Littleton, 7301 جنوبی سانتافه رانندگی در غربالگری آج, Paul Solet جدید مستند در مورد داد و بیداد که برای اولین بار در تئاتر ایالت مارس 21. بلیط ها $12.50 و در دسترس drafthouse.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im