آشپزخانه یکی برای یک رمپ تا وعده های غذایی رایگان برای مواد غذایی نا امنی

دنور کامیون مواد غذایی است ارسال رستگاری در قالب خیابان tacos.

آشپزخانه یکی برای یک راه اندازی شد دو سال و نیم پیش توسط کریس Kilcullen و علامت Sunderhuse به عنوان یک راه برای غذا دادن به بی خانمان جامعه در دنور و فراتر از آن. این تلفن همراه که این سازمان می گوید اولین غیر انتفاعی کامیون مواد غذایی در کشور تبدیل به یک راه کارآمد برای دریافت مواد غذایی خوب را به عنوان بسیاری از مردم نیاز به یک وعده غذایی گرم به عنوان امکان پذیر است — و به عنوان یک نتیجه از تعداد وعده های غذایی در خدمت به سرعت رشد کرد.

اما گسترش سریع coronavirus و در نتیجه پاسخ دولت به تنظیم خدمات مواد غذایی باعث آشپزخانه یکی یکی به تغییر مدل آن. بحران نیز افزایش یافته است تعداد زیادی از مردم دچار ناامنی غذایی — پس Kilcullen و Sunderhuse شلوغ تر از همیشه.

“ما در خدمت 15000 نفر در سال اول” Sunderhuse به یاد می آورد. “اما در حال حاضر به بیش از 2.300 وعده های غذایی در هفته است.”

پخت و پز و سرو غذا مستقیما از یکی برای یک کامیون شد یک راه عالی برای ارتباط با آن دسته از دریافت وعده های غذایی, اما آن را نیز محدود کردن مقدار وعده های غذایی است که می تواند ایجاد شده است. در حال حاضر که مقررات جدید منتقل شده از راه غذا آماده شود باید سازمان پخت و پز است همه از آن غذا در کوه های راکی و فرضا در اروادا سپس کیسه وعده های غذایی — معمولا خیابان tacos — و توزیع آنها در چندین امکانات در اطراف شهر و همچنین در آیداهو چشمه و همیشه سبز. “ما واقعا لذت بردن از گفتگو با مردم از ما خدمت و راه اندازی به بازی موسیقی” Sundurhuse یادداشت ها. “ما نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر, بنابراین همه چیز کمی کمتر شخصی است اما ما در حال رسیدن به مردم بیشتر.”

Sunderhuse نبود یک آشپز و یا رستوران هنگامی که او و Kilcullen آمد تا با ایده شروع یک تلفن همراه ، “من فقط فکر کردم این امر می تواند واقعا سرد به یک کامیون مواد غذایی, و من می خواستم آن را به یکی که کمک خواهد کرد که مردم” او توضیح می دهد. “در اینجا قبلی من تجربه رستوران: نام من در زیرزمین در Casa بنیتا چرا که شما نام خود را بر روی یک پلاک اگر شما کار می کنند وجود دارد برای یک سال. اما کریس و همسرش در حال جانبازان در صنعت مهمان نوازی.”

او ممکن است فاقد تجربه اما Sunderhuse به رسمیت شناخته شده یک مدل قابل اجرا: یکی از آشپزخانه یکی برای یکی از نقاط قوت آن است توانایی به نوبه خود کمک های پولی به وعده های غذایی. “ما سعی می کنیم به طور فوق العاده کارآمد با غذا و نیروی کار پس ما حدود 95 سنت از هر دلار به شکم” Sunderhuse می گوید.

Kitchen One for One volunteers prep and package food for those in need of a meal.

آشپزخانه یکی برای یکی داوطلبان دبستان و بسته بندی مواد غذایی برای کسانی که نیاز به یک وعده غذایی.

حسن نیت ارائه میدهد از آشپزخانه یک, یکی

که بهره وری مورد نیاز است در حال حاضر به عنوان بیشتر و بیشتر خدمات کارکنان صنعت گذاشته شده از رستوران ها که نمی تواند حفظ کارکنان از آنجا که اتاق ناهار خوری بسته شده به مشتریان از طریق حداقل اواخر ماه آوریل است. “اما حتی قبل از اینکه همه چیز بسته چیزهایی که در حال حاضر در حال کاهش برای صنعت رستوران” Sunderhuse مشاهده و اضافه کرد که دوستان شما در کسب و کار شروع با توجه مشتریان شروع به ماندن در خانه و حتی در ماه های ژانویه و فوریه.

و به این ترتیب یکی یکی برداشت تا سرعت و در حال حاضر دارای 100 تا 150 منظم داوطلبان با فهرستی از حدود 300 که کمک کردن به طور متناوب. سازمان توزیع وعده های غذایی در Sox جای یک روز سرپناه برای بی خانمان جوانان در 20 و لارنس خیابان; سنت فرانسیس مرکز کورتیس خیابان; Clear Creek خانه سنگ در آیداهو چشمه و سنت فرانسیس و همیشه سبز مسیحی کمک رسانی. “بسیاری از مردم ما در خدمت هستند و فقط افرادی که ممکن است شغل اما فقط نمی توانید به پایان می رسد دیدار” Sunderhuse می گوید. و کسانی که شغل ممکن است آنها را برای مدت طولانی او می افزاید.

Kilcullen و Sunderhuse می دانم که آنها باید مقدار زیادی از کار سخت پیش رو پس از کلرادو صنعت مهمان نوازی نمی خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی برای بسیاری از هفته ها یا حتی ماه. Sunderhuse می گوید که او انتظار دارد که جمعیت بی خانمان به همچنان به رشد برای یک بار هم حتی بعد از رستوران شروع به بهبود می یابند.

“با زمان COVID-19 بحران سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی اغلب قادر به دست آوردن مواد غذایی, بنابراین ما همکاران و داوطلبان ارائه مواد غذایی به خانه های خود” می افزاید: Kilcullen.

او امیدوار است که آشپزخانه یکی برای یکی نمی تواند تنها ساز و برگ ، “وجود خواهد داشت یک فرصت برای رستوران ها بیش از حد — حتی اگر همه آنها صدمه زدن به در حال حاضر — برای آنهایی که در یک موقعیت در حال حاضر به بازگشت قوی,” او می گوید.

در حال حاضر بزرگترین نگرانی ها از آشپزخانه یک, یکی, بنیانگذاران نگه داشتن کارکنان و داوطلبان و اعضای بی خانمان جامعه امن در حالی که همچنان به جمع آوری کمک های مالی برای خرید مواد غذایی برای وعده های غذایی. متاسفانه Sunderhuse اشاره رکود اقتصادی همواره تاثیر منفی بر کمک های مالی — در زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز.

آشپزخانه یکی برای یکی داوطلبان, بسته به وعده های غذایی از 4 تا 6 بعد از ظهر برای تحویل به همکاران; بازدید از آشپزخانه یک, برای یک وب سایت برای فرصت های داوطلب و راه های دیگر برای کمک (شما حتی می توانید خرید یک آشپزخانه یکی برای یک hoodie آنلاین).

تاکو می تواند یک زندگی را نجات دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im