ایالت مینه سوتا ctq به پایان رسید او دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری روز دوشنبه و در نظر دارد برای حمایت از رقیب جو بایدن در تلاش برای متحد کردن متوسط رای دهندگان در پشت معاون سابق رئیس جمهور در کاخ سفید پیشنهاد.

او در پرواز است به دالاس و برنامه ریزی برای پیوستن به بایدن در تجمع دوشنبه شب با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

Klobuchar سوم نامزد انتخابات ریاست جمهوری به رها کردن از این مسابقه را در کمتر از 49 ساعت پس از پیت Buttigieg خروج اواخر یکشنبه و تام Steyer خروج اواخر روز شنبه. تصمیمات خود را منعکس کننده فوری فشار در میان میانه به تحکیم پشت بایدن به عنوان مقابله مترقی رقیب برنی ساندرز.

Klobuchar outlasted چندین بهتر شناخته شده و بهتر است بودجه دموکرات با تشکر از بهتر از حد انتظار مقام سوم در پایان در نیوهمپشایر. اما او نمی تواند به نوبه خود است که به موفقیت در جاهای دیگر به عنوان او تلاش برای ساخت یک کمپین است که می تواند رقابت در سراسر کشور و ضعيف نمایش آن در آینده مسابقات.

سه دوره سناتور بود یکی از این چرخه را بیشتر به یاد ماندنی, کمپین راه اندازی, ایستاده در خارج در مینه سوتا کولاک در ماه فوریه گذشته به tout او “œgrit’� میانه و احساسات. Klobuchar استدلال کرد که رکورد او را از انجام کارها در واشنگتن و برنده حتی در حزب جمهوری خواه قطعات از دولت کمک خواهد کرد او را برنده به طور سنتی دموکرات افزوده متحده مانند ویسکانسین و میشیگان که بدبختانه در سال 2016 به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری است.

او امیدوار بود به خود نسیم لین دموکراتیک زمینه است که به برخی از دو نامزد ده. اما این رو بسیار سخت تر زمانی که بایدن پیوست نژاد در آوریل شروع به عنوان یک پیشتاز و باقی مانده وجود دارد. Klobuchar نیز به سرعت تحت الشعاع قرار توسط Buttigieg همکار Midwesterner که شات از بودن تا حد زیادی ناشناخته شهردار South Bend, ایندیانا به یک مدعی در ترکیبی از هوش قوی فصاحت و بلاغت و جوانی و خوش بینی. Buttigieg کاهش یافته است روز یکشنبه گفت که او دیگر قابل دوام مسیر به نامزدی. او را نه تایید و هر کسی است.

                                                                                                                                                                                                                       

Klobuchar وارد مسابقه با پایین به رسمیت شناختن نام در مقایسه با بسیاری از رقبای خود یک نقطه ضعف او هنوز هم به نقل از یک سال به مبارزات انتخاباتی خود را. خارج مینه سوتا, وکیل و دادستان سابق بهترین و شناخته شده برای بازجویی از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh در طول یک سال 2018 جلسه کمیته قضایی مجلس سنا.

Klobuchar خواسته Kavanaugh بود که متهم به آزار جنسی یک همکار نوجوان در زمانی که هر دو در دبیرستان اگر او تا به حال بسیار به نوشیدن که در او نیست به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است. Kavanaugh جواب, ‘œHave شما ؟ � Klobuchar ادامه ارام و Kavanaugh بعد عذرخواهی کرد به سناتور پدر است که دوره نقاهت بعد از اعتیاد به الکل.

حتی قبل از او رو به مسابقه Klobuchar شد با ضربه اخبار این ادعا او بدرفتاری او سنا کارکنان و او بالاتر از حد معمول میزان گردش مالی در دفتر او. Klobuchar گفت: او یک ‘œtough رئیس� اما مقابله که او چندین دیرین کارکنان از جمله مدیر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

او همچنین در صورت سوال بیش از دادستان گذشته است. در ماه ژانویه آسوشیتد پرس منتشر شده یک داستان در مورد Klobuchar در مینیاپولیس داشتن محاکمه مورد یک نوجوان سیاهپوست متهم از سال 2002 تیراندازی مرگ از 11 سال است ، Klobuchar است اشاره به داستان به او نشان می دهد سختی در جرم و جنایت. اما یک AP/APM گزارش تحقیق و تفحص کشف شواهد جدید و بی شمار تناقضات بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا میونگ بارل شد railroaded توسط پلیس. این موضوع به دنبال Klobuchar در کمپین بلیزرز با معترضان او را مجبور به لغو یک تجمع در حومه شهر مینیاپولیس روز قبل از سه شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

Klobuchar نفع خود بهره وری در واشنگتن جایی که او رهبری بیش از 100 اسکناس که امضا و به قانون است. و او با انتقاد از لیبرال تر نامزدها در این زمینه سنسور. الیزابت وارن و ساندرز در حال اجرا در وعده او گفت که آنها نمی تواند نگه دارید.

به جای حمایت از ‘œMedicare برای همه,’� برای مثال Klobuchar مورد علاقه گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه و کار به منظور کاهش هزینه داروهای تجویزی – تغییرات او گفت: تا به حال شانس قبولی و یک تاثیر قابل توجهی. او پشتیبانی ساخت کالج ها رایگان است اما گفت که او نمی خواهد وعده به انجام همین کار را برای چهار سال در کالج ها و دانشگاه ها به این دلیل که ایالات متحده نمی تواند آن را تقبل کنند.

‘œI کردم به گفتن حقیقت,’� او گفت: در طول سی ان ان تاون هال در یک کالج دانشگاه, که در آن او اذعان کرد و موقعیت خود را ممکن است محبوب با رای دهندگان.

Klobuchar یکی از اولین نامزدها به طرح یک طرح برای پرداختن به اعتیاد و سلامت روان مسئله او را به عنوان شخصی چون او پدر دیرین مبارزه است. حساب های او در حال رشد با یک پدر مبتلا به اعتیاد به الکل و تماشای او را مجبور به انتخاب بین زندان و یا درمان شدند و برخی از قانع کننده ترین لحظات از سخنرانی و مصاحبه و گفتگو با رای دهندگان. Klobuchar گفت که پدر خود را توصیف کمک گرفتن به عنوان ‘œpursued فضل’� و آن را یک فرصت همه مردم مبارزه با اعتیاد سزاوار است.

اما Klobuchar نمی تواند مطابقت با رقبای بالا در جمع آوری کمک های مالی. او حدود 11 میلیون دلار در سه ماهه آخر سال 2019 – تقریبا نیمی از آنچه ساندرز و Buttigieg دریافت کرده است. کمبود منابع مالی در اوایل مبارزات انتخاباتی به معنای Klobuchar نبود قادر به گسترش خود عمل بر روی زمین در آیووا و نیوهمشایر تا ماهها پس از رقبای خود. او سپس درهم برای قرار دادن یک عملیات در محل در نوادا کارولینای جنوبی و 14 متحده است که رای دادن در سه شنبه.

هنوز هم وجود دارد لکه های روشن از جمله قوی بحث اجرای آن کمک کرد را در اهدا کنندگان. مبارزات انتخاباتی او اعتبار Klobuchar را در یک بحث روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر با کمک او پرچ بهتر از حد انتظار مقام سوم در حالت اولیه با شکوه وارن و بایدن. Klobuchar گفت که او مطرح 12 میلیون دلار در هفته آینده.

در طول یک بحث او خطاب جنسیتی در مبارزات سوال که آیا یک زن با Buttigieg را تجربه خواهد واجد شرایط برای مرحله. او همچنین تحت فشار قرار دادند پشت در ترس از یک زن نامزدی و گفت: ‘œIf شما فکر می کنم یک زن نمی تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (مجلس) نانسی پلوسی آن را هر روز.’�

در ماه ژانویه او را به دست آورده تاییدیه از نیویورک تایمز که همچنین تایید وارن و چهار بار شهر یکی از آیووا بزرگترین روزنامه ها. اما Klobuchar بود کنار خیلی از گذشته چند هفته قبل از آیووا قفقاز هنگامی که او را – همراه با دیگر نامزدها Warren ساندرز و بهداشت ، مایکل بنت کلرادو – گیر کرده بود در واشنگتن برای سنا استیضاح محاکمه.

او ادامه داد: به دندانه دار کردن تاییدیه حتی به عنوان مبارزات انتخاباتی او تلاش گرفتن پشتیبان از روزنامه ها از جمله هوستون کرونیکل سیاتل تایمز و نیوهمپشایر اتحادیه رهبر.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست, پادکست, ‘œGround بازی.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im