Klobuchar خواستار بایدن به انتخاب nonwhite زن به عنوان همسر در حال اجرا

شیکاگو-ctq روز پنجشنبه گفت که او ترک در حال اجرا به معاون رئیس جمهور و اصرار دموکرات جو بایدن برای انتخاب یک زن از رنگ به جای.

سفید, مینه سوتا, سناتور, که تا به حال دیده می شود او چشم انداز سقوط به تنش های نژادی جاروب ملت گفت: او به نام presumptive نامزد ریاست جمهوری چهارشنبه شب و ساخته شده پیشنهاد. بایدن در حال حاضر متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط” Klobuchar گفت: در MSNBC. ‘œIf شما می خواهید برای درمان این کشور در حال حاضر – من پارتی, بله, اما ملت ما – این است که مطمئن شوید که یک جهنم از یک راه برای انجام آن است.�

بایدن ستایش Klobuchar در یک صدای جیر جیر پنج شنبه با استناد به ‘œgrit و عزم و اراده’� و گفت: “با کمک شما ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.’�

Klobuchar شانس در گرفتن VP nod کاهش پس از کشتن جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس. Klobuchar شد دادستان سال پیش در این شهرستان است که شامل مینیاپولیس و در طول این دوره بیش از بیست نفر – عمدتا اقلیت – درگذشت در برخورد با پلیس است.

فلوید از مرگ در ماه گذشته مجموعه ای خاموش روز از تظاهرات در سراسر کشور و انتقاد که به عنوان شهرستان برتر دادستان Klobuchar نمی شارژ هر یک از افسران درگیر در شهروند مرگ و میر. افسر درک چوین بود که متهم با فلوید را قتل درگیر شده بود در یکی از این موارد کشنده 2006 عکسبرداری از یک مرد متهم از سلاح سرد مردم و با هدف یک تفنگ ساچمهای در پلیس.

Klobuchar, 60 بود در میان یک میدان بزرگ از دموکرات ها بود که به دنبال 2020 نامزدی ریاست جمهوری در حال اجرا به عنوان یک عملگرا Midwesterner که گذشت بیش از 100 اسکناس. او کاهش یافته است و انداخت او حمایت بایدن قبل از حیاتی مارس 3 ‘œSuper شنبه’� مسابقات پس از تلاش برای جلب حمایت رای دهندگان سیاه که بسیار مهم هستند دموکراتیک به پیروزی. بهترین پایان اولیه در اکثریت سفید نیوهمپشایر که در آن او در آمد و سوم.

                                                                                                                                                                                                                       

سوم-دوره سناتور بود به لغو یکی از نهایی تظاهرات از مبارزات انتخاباتی او پس از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر فعالان در زمان مرحله در مینه سوتا به اعتراض او رسیدگی به یک پرونده قتل که او دادستان است که با ارسال یک نوجوان سیاه به زندان برای زندگی است.

تشکر. جیمز Clyburn از کارولینای جنوبی نزدیک بایدن متحد و کنگره بالاترین-رتبه بندی سیاه مجلس گفت: در این روز پس از فلوید مرگ است که به اعتقاد او آن را ساخته شده Klobuchar کمتر به احتمال زیاد برای انتخاب معاون رئیس جمهور هر چند او گفت: او ‘œabsolutely’� واجد شرایط برای این کار است.

‘œThis بسیار دشوار است که زمان برای او’� Clyburn گفت.

حتی قبل از فلوید مرگ گرفته هل دادن بایدن در نظر گرفتن یک زن از رنگ گفت: این امر کمک به ساخت چند نژادی ائتلاف پشت دموکراتیک بلیط و ایجاد انگیزه در مردم – به خصوص جوان تر رای دهندگان – که ممکن است underwhelmed توسط 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد داد. بنیانگذار او مردم یک شبکه ای از زنان از رنگ به نام news که بایدن خواسته بود Klobuchar تحت رسمی بررسی صلاحیت ‘œa خطرناک و بی پروا انتخاب کنید.’�

‘œTo انتخاب Klobuchar به عنوان معاون رئیس جمهور در خطر از دست دادن خیلی پایه دموکرات ها نیاز به پیروزی در اکثر مرکزی زنان از رنگ می تواند یک ضربه مهلک به دموکرات ها’ شانس خود را برای برنده کاخ سفید’� Aimee آلیسون گفت: ممکن است.

                                                                                                                                                                                                                       

دیگران می خواستم بایدن به انتخاب مترقی نامزد که می تواند در حمایت از رای دهندگان که حمایت برنی ساندرز و الیزابت وارن در اصلی. مانند بایدن Klobuchar مخالفت با سندرز و وارن در طول مبارزات انتخاباتی در مورد مسائل مهم از جمله بهداشت و درمان خواستار ‘œMedicare برای همه” � غیر قابل حصول و به جای هل دادن برای تغییرات به قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دموکرات ها با آگاهی از این روند گفت: این خبر مربوط به هفته گذشته است که بایدن جستجو کمیته تا به حال تنگ انتخاب به عنوان چند به عنوان شش رقیب جدی پس از مصاحبه های اولیه. در میان این گروه هنوز هم در کشاکش: وارن کالیفرنیا سن. کامالا هریس و سوزان رایس که در خدمت به عنوان رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور امنیت ملی. وارن سفید است; هر دو هریس و برنج سیاه و سفید هستند.

بایدن گفت: “خود را اعلام معاونت تصمیم Aug. 1.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امی Forliti در مینیاپولیس جولی سرعت در واشنگتن لایحه بارو در آتلانتا و اشلی توماس در ساوانا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de