تیمهای خارج از مرکز قرار داده است که لیورپول در در جای بلند قرار دادن

Jürgen زیدان بود دو ماه تصدی خود به عنوان Liverpool manager زمانی که او strode بر روی Anfield چمن cajoled بازیکنان خود را به پوشش تا با او در لبه محوطه جریمه و آنها را با تشکر از طرفداران در Kop با یک بازوی نوسانی سلام.

این تیم تا به حال فقط به ثمر رساند در دقیقه پنجم از زمان توقف برای نجات یک تساوی 2-2 مقابل پست وست برومویچ آلبیون در لیگ برتر است. آن را به سختی به یک نتیجه شایسته چنین واکنش و همواره موضوع گسترده تمسخر.

                                                                                                                                                                                                                       

در عین حال آن را نمونه ای از زیدان: ماوریک غیر متعارف پرشور اما همچنین محاسبه می شود.

‘œLiiiiverpool, Liiiiverpool,’� این Kopites شعار پشت یک پیوند به ظاهر در حال حاضر جعلی با bespectacled, cap-پوشیدن, ریشو, آلمانی, مدیر بود که در مورد آنها را به رویای دوباره.

چهار و نیم سال بعد زیدان به دست آمده است وضعیت افسانه ای در شهر بندری در شمال غربی انگلستان به عنوان مردی که در بازگشت لیورپول به بالای زبان انگلیسی بازی پس از 30 سال انتظار برای یک 19th, لیگ قهرمانان اروپا.

مردی که نام خواهد بود چاک دار در کنار آن از دیگر نوابغ مدیریتی در آنفیلد – Bill Shankly, باب پیزلی و کنی دالگلیش.

چلسی 2-1 پیروزی بر منچستر سیتی در روز پنج شنبه شاهد لیورپول پرچ اولین قهرمانی از سال 1990 پایان دادن به یکی از مهمترین پیش بینی نشده خشکسالی در ورزش است.

اروپا قهرمان باشگاه های جهان قهرمان و در حال حاضر به زبان انگلیسی قهرمان. همه در این فضا از 13 ماه و همه تحت مراقبت و مواظبت چشم از غیر عادی که تبدیل شده لیورپول از هیجان و در عین حال شکننده تیم به یک خونسرد جایزه برنده نیروی عظیم منهدم کننده.

                                                                                                                                                                                                                       

بیشتر از آن تیمهای موفق به رسیدن به آن تقریبا غیر ممکن است در این دوران افزایش فوتبال قبیله گرایی: او تقریبا جهانی دوست داشتم. درخواست طرفداران منچستر یونایتد و منچستر سیتی آنچه آنها فکر می کنم در مورد مردی است که تنزل تیم خود را به لیگ برتر نیز-rans این فصل و آنها به احتمال زیاد از صحبت های خود احترام و تحسین برای او.

از آن آسان است برای دیدن چرا – و نه فقط به دلیل عفونی انرژی و شور و شوق در اطراف زمین فوتبال و روشن خود را مرد-مهارت های مدیریت.

‘œNo بی احترامی به مدیران دیگر قبل از او, اما من احساس آن را از یک روز هنگامی که او آمد در درب” کاپیتان لیورپول جردن هندرسون گفت: در مورد زیدان پس از عنوان مسجل شد در روز پنج شنبه. ‘œHe فقط همه چیز را تغییر داد و همه به دنبال او.’�

در مصاحبه ها و اخبار همایش Klopp است به همان اندازه در خانه ساخت جوک همانطور که او صحبت کردن در سیاست و امور جاری. او یکی از معدود لیگ برتر مدیران به فاش کردن دیدگاه خود را در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا – ‘œthere نمی شد یک بار در تاریخ که در آن بخش ایجاد موفقیت,’� او گفت: یک مصاحبه – و او را آرام و متفکر به شیوه ای.

او دارای گوش خراش نظرات بازیکن رفاه حتی اگر این بدان معناست که آشکارا انتقاد از نهادهای حاکم در این فرآیند است.

‘œAs زمانی که هیچ چیز تغییر من می گویند چیزی در همه زمان ها” زیدان گفت: در این سال توصیف خود تمسخر عنوان ” Moaner از لیورپول است.’ ‘œIt دلیل است که آن را در مورد بازیکنان و نه یک ثانیه در مورد من.’�

                                                                                                                                                                                                                       

زیدان نیز سرگرم کننده خود را با صدای بلند خنده و چشمک grin ساخته و حتی بیشتر استارک پس از داشتن دندان های خود را سفید در اواخر سال 2017 – در حال حاضر یک جزء اصلی بخشی از یک لیگ برتر آخر هفته.

‘œThe بهترین کلمه ای که می گویند برای توصیف این است: BOOM!’� او گفت: به دنبال مستقیم به تلویزیون دوربین و با گسترده پوزخند لیورپول پس از ضرب و شتم مرد شهرستان در ماه مارس 2016. واکنش تبدیل به یک الگوی رفتاری است.

مختلف چگونه آن را تمام می شده اند اگر او می خواهم که تصمیم به پیوستن به منچستر یونایتد با او مذاکرات در سال 2014 با توجه به شرح حال رافائل Honigstein. به جای یک سال بعد او تصمیم گرفت لیورپول خود را به عنوان گام بعدی پس از خروج از بوروسیا دورتموند در یک باشگاه آلمانی است که طبقه کارگر ریشه های قوی میراث و پرشور پایه فن – درست مثل تیم او در مورد پیوستن به عنوان جایگزینی برای برندان راجرز.

او ثابت شده مناسب و به دور از ‘œThe عادی یک” � tag او به خود در سخنرانی خود در آنفیلد در اکتبر 2015 در اشاره به خوزه مورینیو را خودخوانده ‘œSpecial یک� توضیحات.

زیدان در حال حاضر جاذبه و اورا در مورد او از زمان خود را در دورتموند از 2008-15 – با دمدمی ظاهر و یک آستر او به عنوان یکی از فوتبال اروپا بزرگ شخصیت – و نیز آورده علامت تجاری خود را ‘œheavy فلزی فوتبال’� به Merseyside.

در حالی که دیدم لیورپول چالش شهر به عنوان ترین watchable تیم در انگلستان در سراسر 2017 و ’18 به عنوان تیمهای شروع به قرار دادن خود را تمبر تیم آن است که تنها پس از او خو خود را gung-ho سبک که قرمز شده اند قادر به رفتن پا به پا با شهرستان از نظر نتایج.

این بازی در حال تغییر شش ماه آمد در شروع سال 2018 زمانی که لیورپول ابداع شده بود با فروش هافبک حمله Philippe Coutinho به بارسلونا به 142 میلیون پوند ($244 میلیون) و خریدهای از مرکز پشت ویرژیل van Dijk و Alisson برای $99 میلیون و 85 میلیون دلار بود – ثبت هزینه ها برای یک مدافع و دروازه بان در زمان.

تیمهای پیشتر گفته او هرگز چلپ چلوپ آن نوع از مبالغ – ‘œOther باشگاه می توانید بیرون بروید و صرف پول و جمع آوری بازیکنان, من می خواهم به انجام آن متفاوت,’� او گفت: در سال 2016 پس از ایالات خرید پل پوگبا برای $116 میلیون – اما او در نهایت تسلیم به واقعیت های مدرن روز بازی و رها آن اصول است.

لرزان دفاع تنگ تر می شد و تیمهای آمار بر یک جامد 4-3-3 سازند. نتیجه این شده است دیدنی: back-to-back, قهرمانان, لیگ, نهایی, برنده یکی و از دست دادن یک; 97-نقطه لیگ فصل – سوم-بالاترین در لیگ برتر سابقه – که در سمت چپ لیورپول یک نقطه در پشت شهر در 2018-19 مبارزات انتخاباتی و در حال حاضر آنچه می تواند از نظر آماری به پایین به عنوان بزرگترین تا کنون بالا پرواز های نجومی.

این تیم تناسب اندام است که به هیچ یک دوم تحت زیدان در حالی که تمایل خود را به پوشش تمام پایگاه های خود را در تلاش برای حفظ جام مقدس است که در این لیگ حتی او را دیدم, استخدام پرتاب-در مربی است.

آنفیلد در حال حاضر یک قلعه دوباره تحت Klopp که هرگز نتواند به صحبت کردن قدرت لیورپول تب صفحه اصلی پشتیبانی است که تغذیه خود را مدیریت انرژی است. آن را می سازد آن را بیشتر از همه سختی را که طرفداران نشده اند مجاز در استادیوم برای دیدن این تیم به پایان خود عنوان برنده مبارزات انتخاباتی.

با تیمهای داشتن قرارداد از طریق 2022 وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد بسیاری از لحظات سحر و جادو برای به اشتراک گذاشتن با رهبر خود که قرار است در لیورپول پشت آن قرار گرفتن.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

استیو داگلاس در www.twitter.com/sdouglas80