دموکرات ها هدر رفته هیچ زمان و در طول چهار بحث قبل از گرفتن عکس در, مایکل بلومبرگ, جدیدترین دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بحث مرحله در نظر گرفتن هدف در این مراسم افتتاحیه دقیقه در نظرات موهن در مورد زنان و میلیاردر وضعیت.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن بود که برای اولین بار به اسلم بلومبرگ گفت که دموکرات ها در حال بدست گرفتن یک “خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

“من می خواهم به بحث در مورد که ما که هستیم در حال اجرا را در برابر” وارن گفت. “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

مایکل بلومبرگ بیشتر

بیشتر در مایکل بلومبرگ

دموکرات وارن ادامه داد: نمی خواهد شکست جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر “اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند قرمز-پوشش و توقف-و-frisk.”

مینه سوتا سناتور ctq ادامه داد: با حمله بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک گفت که دموکرات ها نیاز به یک نامزد است که متفاوت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر نمی کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند ما نیاز به کسی غنی در کاخ سفید,” او گفت:.

Election 2020 Debate
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ چپ و سناتور الیزابت وارن بحث قبل از دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحث پنج شنبه, فوریه 19 سال 2020 در لاس وگاس. AP

بلومبرگ است به ارزش بیش از $64 میلیارد دلار با توجه به فوربس قوی بیش از آقای تهمت $3.1 میلیارد دلار ارزش خالص.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در ضمن به دنبال کراوات بلومبرگ و برنی ساندرز هم گفت: حزب دموکرات نیاز به معرفی یک نامزد “است که در واقع یک دموکرات است.”

بلومبرگ قبلا یک جمهوری خواه بود قبل از تعویض خود را ثبت نام رای دهندگان به دموکرات قبل از خود شهرداری اجرا در حالی که ساندرز is a self-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

سابق شهر نیویورک شهردار اقدام به افتراق خود را از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که به عنوان یک نیویورکر. او می داند که چگونه به در “متکبر مرد باهم” مانند رئیس جمهور.

نامزدهای دموکرات در ادامه به hound مهر برای آزاد کردن زنان از عدم اطلاع توافق نامه امضا شده در مورد اتهامات از محل کار در آوریم.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان'” وارن گفت. “که فقط آن را قطع نمی کند. شهردار را به ایستادن بر روی رکورد خود را.”

ماساچوست سناتور فشرده بلومبرگ در مورد چگونه بسیاری از زنان را امضا موافقت نامه های محرمانه و گفت: عدم شفافیت در مورد رفتار خود در محل کار خسارت خود را electability به خصوص اگر وجود دارد یک “چکه چکه چکه” از آسیب رساندن داستان در مورد او است که می تواند به نور آمده در اجرای انتخابات عمومی.

جو بایدن تکرار وارن گفته بلومبرگ تمایل به آزادی زنان از عدم اطلاع توافق است یک موضوع از شفافیت.

عصر ایران حاضر به توافق برسند به زنان اجازه صحبت آزادانه در مورد تجارب خود را برای شرکت خود و به جای آن گفت: برخی از کارکنان خود را شاید “دوست ندارم شوخی گفتم.”

“من تحمل این نوع رفتار که من بیش از حد جنبش در معرض” بلومبرگ گفت.

بلومبرگ همچنین با اشاره به زنانی که مشغول به کار با او در نیویورک سیتی هال و نمرات بالا خود شرکت بلومبرگ LP دریافت از کارکنان.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به این توافق نامه به این دلیل که آنها ساخته شده تاکنون رضايتمندی,” او گفت:.

شش دموکراتیک نامزدها در زمان به بحث در مرحله چهارشنبه در پاریس تئاتر در لاس وگاس مشخص شده است که رادیو فردا برای اولین بار در ظاهر اولیه یک بحث است.

چرا که مهر خود بودجه انتخابات ریاست جمهوری, او برآورده نمی مورد نیاز دهنده آستانه به واجد شرایط. اما کمیته ملی حزب دموکرات تغییر الزامات پیش از نوادا بحث تعیین نامزدها تا به حال با هر ملاقات یک نظرسنجی و یا نماینده آستانه.

بلومبرگ رسما پاک رای گیری آستانه روز سه شنبه.

سابق شهر نیویورک شهردار نیز زیر آتش آمده برای ریختن میلیون ها پول خود را به مبارزات انتخاباتی خود منجر به اتهامات او به طور موثر خریداری نقطه خود را در انتخابات ریاست جمهوری و در بحث مرحله. گذشته خود نظرات در مورد زنان و حمایت خود را از سیاست های مانند توقف-و-frisk و قرمز-پوشش نیز ساخته شده او را به یک هدف خود را دموکراتیک رقبا.

چهار بحث است که در گذشته قبل از روز شنبه نوادا قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de