Koivu نمرات دو بار به عنوان وحشی ضرب و شتم shorthanded کت آبی 5-4

ST. پل Minn. — Mikko Koivu به ثمر رساند و دو بار به ضربه محکم و ناگهانی یک 30-بازی تساوی بدون گل خشکسالی اریک Staal افزود: 18th هدف و مینه سوتا وحشی برگزار شد به ضرب و شتم shorthanded Columbus Blue Jackets 5-4 روز سه شنبه شب.

الکس Stalock ساخته شده 24 صرفه جویی و رایان Donato و کوین Fiala نیز به ثمر رساند به عنوان مینه سوتا برنده برای سومین بار در پنج بازی تحت مربی موقت Dean Evason. وحشی آغاز شده و روز پنج امتیاز پشت سر آریزونا برای نهایی کارت های وحشی نقطه در کنفرانس غرب.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œRight در حال حاضر ما در یک نقطه خوب بنابراین ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهید,’� Fiala گفت. “ما اعتقاد داریم. ما می دانیم که آن را برای رفتن به آمریکا به خصوص در حال حاضر با مهلت. ما خوشحال به ماندن با این گروه و فقط به ادامه با این گروه در حال حرکت به جلو است.’�

نیک فولینو Emil Bemstrom Pierre-Luc دوبوا و ژاک Werenski به ثمر رساند برای کلمبوس بود که بازی بدون goaltender الویس Merzlikins و رو به جلو رایلی نش بودند که هر دو مجروح شب گذشته در برابر اتاوا.

Matiss Kivlenieks ساخته شده شروع در هدف و متوقف 35 عکس فقط در یک پنجم خود را NHL بازی.

این کت آبی که شروع روز با یک NHL-بالا 364 مرد بازی از دست داد این فصل هستند 1-4-5 در 10 بازی گذشته. آنها شروع روز برگزاری فینال نقطه کارت های وحشی در شرق.

‘œWe انجام تمام است که کار در شروع سال نمی شود خسته, بنابراین من نمی خواهم به شنیدن این که بهانه ای از هر مرد به دلیل آن را نمی آمد پایین بودن خسته,’� فولینو گفت. ‘œYou می گویند باد دوم و که تلخه ما فقط نمی باید همان رقابت در سطح. ما از جان گذشته, در حال حاضر, بنابراین من نمی دانم به چه دلیل ما شیب ما پا در آب در حال حاضر, اما آن را غیر قابل قبول است. این دلیل واقعی که چرا ما از دست این بازی است.”

                                                                                                                                                                                                                       

کوتاه دست و بازی دومین بازی از یک بازگشت به عقب پس از خوراکی هشت بازی از دست دادن رگه برابر اتاوا کلمبوس تنبل بود اوایل.

Staal به ثمر رساند 1:34 به بازی زمانی که خود را در شال تلاش برای منحرف کردن defenseman اسکات هارینگتون به هوا و بیش از Kivlenieks به net. آن را جامعی 11-بازی خشکسالی برای Staal بود و فقط به هدف دوم خود را در 20 بازی.

‘œI تعداد در خودم به کمک هجومی به خصوص در هدف بخش’� Staal گفت. ‘œIt بدیهی است که بوده است در حالی که. امیدوارم که می توانید من را در یک رول در اینجا. آن را به خوبی دریافت که یکی از اولین و ما را در هیئت مدیره دریافت کنید که انرژی رفتن زود است. من فکر کردم ما اول دوره فوق العاده بود.’�

مینه سوتا برگزار شد 12-1 استفاده در عکس و کت آبی رفت و 12 دقیقه بدون یک شات قبل از فولینو گره خورده است این بازی خود را با 10 هدف از این فصل است. گوستاو Nyquist ریخته جن از منطقه بی طرف در هدف و Stalock تا به حال مشکل دست زدن به گزاف گویی gloving آن را در مقابل جایی که فولینو شد همه به تنهایی برای یک putback تلاش.

دنتو به ثمر رساند خود را از زانو به مینه سوتا سرب قبل از اولین تنفس و Koivu به ثمر رساند و دو بار در دوره دوم.

Koivu که تصمیم به صرف بدون حرکت بند در قرارداد خود را قبل از مهلت تجارت به حال به ثمر رساند پس Nov. 30.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt پاداش است اگر ما را به پلی آف’� Koivu گفت. ‘œIf ما اصلا فکر نمی کنم کسی در حال رفتن به یاد داشته باشید اگر من تا به حال دو گل یا نه. آره. اجازه دهید بحث در مورد زمانی که آن را گفته و انجام می شود. مثل من گفت با یک بازی اگر من می تواند کمک به این تیم به پیروزی مطمئن شوید که آن را به یک احساس خوب.’�

بازی برای بار هشتم در 13 روز کلمبوس نشان داد زندگی دیر است. این کت آبی به ثمر رساند سه بار در سوم دو بار بسته شدن در یک هدف است. Bemstrom و دوبوا از آن ساخته شده 4-3 قبل از Fiala خود را به ثمر رساند هشتم هدف در گذشته 11 بازی. Werenski به ثمر رساند خود را در 19 فصل 3:04 چپ.

‘œI فکر می کنم که دوره سوم ما فقط رفتن ما فقط بازی به جای انتظار برای تیم های دیگر به اشتباه به جای نشستن و انتظار برای آنها را به نوبه خود بیش از جن و تلاش برای جلوگیری از همه چیز” دوبوا گفت.

یادداشت: کلمبوس پنج rookie جلو دو rookie defenseman و Kivlenieks در صف. Kivlenieks و کالوین Thurkauf بودند به یاد می آورد یک روز قبل از آن به صورت اورژانس با صدمات به Merzlikins و نش. F Oliver Bjorkstand از دست رفته خود را مستقیم سوم بازی با آسیب مچ پا. او انتظار می رود به دست هشت تا 10 هفته. … مینه سوتا بود بدون F لوقا Kunin و D کارسون Soucy. Kunin است 10-14 روز و Soucy است که انتظار می رود از 2-4 هفته با upper-صدمات بدن. … وحشی F جرالد Mayhew که منجر آمریکایی لیگ هاکی با 39 گل در 48 بازی ها است و دوم به طور کلی با 61 امتیاز بازی در خط اول با Staal و Fiala.

بعدی

کت آبی: میزبان مینه سوتا در شب جمعه.

وحشی: در دیترویت در روز پنج شنبه شب.

___

بیشتر AP NHL: www.apnews.com/NHL و www.twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر