Kratom محبوب ماده آلی از جنوب شرق آسیا منشاء بحث برانگیز باقی می ماند با تشکر از هشدارهای فدرال غذا و داروی آمریکا بیش سوال در مورد ایمنی و ادعا می کند که گیاهی تسکین دهنده درد است که به عنوان اعتیاد آور به عنوان مواد مخدر است که بسیاری از کاربران می گویند که کمک به آنها را متوقف. شهر دنور صادر انسان-مصرف ممنوعیت kratom در سال 2017 و در عین حال واقعی تن از این محصول گیاهی هستند که میفروخت در سراسر کلرادو.

می تواند فروش چنین آمده به یک پایان ناگهانی در کلرادو جوامع و یا حتی دولت به عنوان یک کل ؟ که قطعا امکان می گویند طرفداران Kratom قانون حمایت از مصرف کننده, یک پیشنهاد گردد توسط نمایندگان آمریکایی انجمن Kratom.

نسخه از عمل در حال حاضر قانون در چهار ایالت آریزونا, گرجستان, نوادا و یوتا — و اعضای این سازمان کار کرده اند در پشت صحنه از سال گذشته به منظور تسهیل در معرفی آن در کلرادو. در حالی که هیچ پیشنهاد کرده است و در عین حال به نظر می رسد در کلرادو مقننه طرفدار kratom نیروهای باقی می ماند و با اعتماد به نفس آن را به زودی و در یک لحظه بیش از حد به زودی: از نام مستعار در حال حاضر در حال پیگیری تلاش برای ممنوعیت این محصول در هاوایی, داکوتای جنوبی, New Hampshire, New Jersey, میسوری و کانکتیکات است.

“وجود دارد هیچ موردی از نظر علمی برای kratom به ممنوع” حفظ مک Haddow این انجمن عضو ارشد در سیاست های عمومی. “اما ما در حال کار با تعدادی از قانون گذاران برای گرفتن Kratom قانون حمایت از مصرف کننده معرفی شده است.” Haddow کاهش به نام قانونگذاران قبل از این لایحه را برای اولین بار.

چوب پنبهای کایل از کایل گروه دنور مبتنی بر روابط دولت شرکت لابی از طرف قانون پژواک این مشاهدات. “ما باید قانون گذاران که علاقه مند هستند در اجرای این لایحه و ما در حال کار با رهبری برای نهایی کردن آن,” او می گوید. “و من پیش بینی است که ما موفق خواهد بود. این فقط یک سوال از زمان است.”

با توجه به Haddow زبان از Kratom, قانون حمایت از مصرف کننده می گوید: “هر kratom توزیع شده برای ثبت نام با این وضعیت جایی که آنها به فروش یک محصول kratom. آن را می گوید که آنها باید برای ارسال یک آزمایشگاه تجزیه و تحلیل از محصولات آنها پیشنهاد به فروش از یک آزمایشگاه مستقل که در دیدار فدرال مورد نیاز است. آن می گوید: این محصولات می تواند بیشتر از محتوای آلکالوئید است که نشان می دهد تا در گیاه طبیعی. آن را می گوید شما را مجبور به ساخت آن با توجه به تولید خوب استانداردها و شما می توانید با اضافه کردن هر گونه زیان مواد تشکیل دهنده محصول — و شما را به لیست تمام مواد تشکیل دهنده بر روی بسته بندی بنابراین مردم می دانند که آنچه آنها در حال گرفتن و چه اندازه خدمت است. و همچنین توصیه می شود به فروش آن به افراد زیر هجده حتی اگر آن را نمی کند شما را به بالا و یا یک احساس سرخوشی مگر اینکه از آن شده است تقلبی است.”

در حالی که طرفداران کار در پشت صحنه در کلرادو چه Haddow می بیند به عنوان ناعادلانه اهریمنی از kratom است که منجر به اقدامات مانند کسانی که بازی کردن در سن دیگو شهرستان طی هفته های اخیر. “از آنجا که از راه قانون کالیفرنیا نوشته شده است, the San Diego County هیئت ناظران سعی کردم به آن را اعلام عمومی مزاحم” Haddow یادداشت ها. “پس من رفتم پایین وجود دارد و شهادت و پس از آنها گوش به شهادت و نظرات از وزارت بهداشت و درمان کلانتر دفتر پزشکی قانونی اتاق و دفتر دادستان منطقه همه آنها توافق کردند که تنظیم شده بود به مراتب بهتر از ممنوعیت آن. به طوری که آنها گذشت یک فرمان که گفت: شهرستان مدیر خواهد آمد با توصیه هایی در مورد نحوه تنظیم آن و چه مقدار از Kratom, قانون حمایت از مصرف کننده می تواند اجرا شود.”

Haddow تا به حال از طریق یک شبیه مته در سال گذشته در کلرادو زمانی که قلعه سنگ در زمان kratom سوال. “من به آنجا رفتم و شهادت قبل از شورای شهر و یک منطقه ای, گروه,” او به یاد می آورد. “اما آنها نمی ممنوعیت آن. آنها فقط با قرار دادن یک محدودیت سنی در آن است.”

اگر Kratom قانون حمایت از مصرف کننده می شود قانون در کلرادو Haddow نمی خواهد که برای رفتن از یک جامعه به جامعه در دولت برای مبارزه با تلاش خواهم که یکی — و او احساس می کند مقدار زیادی از مردم بهره مند خواهند شد.

توسط انجمن را برآورد “حدود پانزده میلیون نفر در امریکا با استفاده از kratom,” او می گوید: “و دلایل آنها را شکستن به سوم. حدود یک سوم از آن استفاده کنید مانند قهوه و یک سوم دیگر استفاده از آن برای خلق و خوی ارتفاع و یک سوم از آن استفاده کنید به عنوان تسکین درد و یا به عنوان یک جایگزین برای مواد مخدر. ما به ندرت از دو سوم اما ما شنیدن از مردم که صحبت در مورد چگونه آن را نجات خود را و جان خود را نجات داد چرا که آنها قادر به مصرف مواد مخدر.”

او می افزاید: “اگر کسی معتقد است که کاهش آسیب است بهترین سیاست عمومی ما نیاز به ادامه به اجازه دسترسی به kratom. که سنگ بستر از Kratom, قانون حمایت از مصرف کننده — اجازه دهید به مصرف کنندگان در کلرادو و در جای دیگر تصمیم گیری آگاهانه دانستن آن را یک محصول امن و آنها می توانید آن را در هر راه که آنها می خواهم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im