کویت, امیر, 91 پرواز به ما برای مراقبت های پزشکی بعد از عمل جراحی

دبی, امارات متحده عربی — کویت 91-سال-حاکم emir چپ شنبه صبح برای ایالات متحده به بیشتر به دنبال مراقبت های پزشکی پس از به تازگی تحت عمل جراحی آن دولتی خبر داد.

کویت هنوز به استادانه درست شده در مورد آنچه لازم شیخ صباح آل احمد آل صباح به دنبال قبلا اعلام نشده درمان های پزشکی آغاز و شنبه و یک عمل جراحی پنج شنبه. اما شیخ صباح ناگهانی عمل جراحی می تواند الهام بخش یک تجدید جنگ قدرت در کویت حکم ،

                                                                                                                                                                                                                       

دولت-اجرای KUNA خبرگزاری به نقل از یک بیانیه از این کشور سلطنتی دادگاه گفت: شیخ صباح چپ ‘œbased در مشاوره از تیم پزشکی درمان او حضرت برای تکمیل درمان خود را پس از موفقیت عمل جراحی.”

‘œWe درخواست از خداوند متعال برای کمک به بهبود خود و حفظ خود حضرت که سالم است و به خوبی مراقبت از گرفته شده و برای محافظت از او را از همه آسیب,’� بیانیه ای گفت:.

بیانیه ای منسوب به شیخ علی جراح الصباح کشور سلطنتی دادگاه وزیر نداد و یا می گویند که در ایالات متحده شیخ صباح دریافت درمان.

اما یک Airbus A340 پرواز کویت توسط دولت چپ شنبه صبح پرواز غرب است. همان است که هواپیمای ایرباس پرواز کرده بود به روچستر مینه سوتا و شهر نیویورک قبل از بازگشت به کویت تنها چند روز قبل از شیخ صباح عمل جراحی است. که Airbus A340 اعتقاد بر این است پزشکی حمل و نقل هوایی.

                                                                                                                                                                                                                       

روچستر خانه را به گل سرسبد دانشگاه از کلینیک مایو یکی از بهترین بیمارستان ها و درمان, شیخ صباح در گذشته است. کلینیک مایو نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر زود پنج شنبه.

کویت پیشتر اعلام کرد که 83 ساله تاج شاهزاده نواف آل احمد آل صباح را بر عهده داشتند و برخی از شیخ صباح قدرت را به طور موقت و بدون توضیح چرا که لازم بود.

یک کپی از حکم اجرایی ارسال شده توسط کویت رسمی روزنامه, کویت, Al-Youm و دیده شدن توسط آسوشیتد پرس روز یکشنبه گفت: ولیعهد خواهد بود قدرت برای ‘œthe مدت از عمل جراحی تا زمانی که سلامت رویداد است.’�

فرمان نداد. کویت را به وزارت اطلاعات است و نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

شیخ صباح به طور گسترده ای محبوب حاکم در این اوپک-عضو ملت در زمان قدرت در سال 2006 فقط نه روز به حکومت بیمار شیخ سعد آل عبدالله آل صباح. نگرانی های نصب شده در طول شیخ سعد کوتاه سلطنت او به عنوان دیده می شود در عمومی فقط در یک صندلی چرخدار و صحبت نمی کنم.

                                                                                                                                                                                                                       

اما شیخ صباح معراج ناراحت رسمی قدرت های ترتیب بین شاخه های از کویت حاکم ، در حالی که کویت از باقی مانده ثبات سیاسی با بیشترین قدرت مجلس از هر ملت عرب خلیج فارس وجود داشته است داخلی مبارزات قدرت در پشت صحنه از خود قانون است.

کویت یک ملت خانه به 4.1 میلیون نفر است که کمی کوچکتر از ایالت نیوجرسی جهان ششم-بزرگترین و شناخته شده ذخایر نفت.

آن شده است یک سرسخت آمریکا متحد پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس اخراج اشغالگر عراق از صدام حسین. امروز کویت میزبان برخی 13,500 سربازان آمریکایی بسیاری در اردوگاه Arifjan در جنوب شهر کویت را نیز به جلو فرماندهی مرکزی ارتش ایالات متحده.

شیخ صباح دیرین وزیر خارجه کویت کشیده شده ستایش در طول حکومت خود را برای میزبانی اهدای درایو برای هر دو جنگ زده عراق و سوریه است. او نیز بوده است منجر مذاکره کننده در تلاش برای حل و فصل یک yearslong تحریم قطر با کشورهای عربی بیش از یک سیاسی اختلاف است.

او قبلا لغو کاخ سفید دیدار ماه نوامبر گذشته در حالی که در ایالات متحده و بازدید از یک بیمارستان وجود دارد برای چک پزشکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net