لس آنجلس (CBSLA) — یک زن تبدیل شده است که فرد برای اولین بار در لس آنجلس به مرگ از COVID-19 مقامات بهداشتی چهارشنبه اعلام کرد.

بیمار یک زن بیش از سن 60 بود نه یک ساکن محلی است. او اخیرا در یک پرواز طولانی توقف در کره جنوبی سفر کرده بود به طور گسترده بود و از دیدن کسی که در L. A. County زمانی که او بیمار شد, L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گفت: در یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس خبری.

تعداد مثبت coronavirus موارد در L. A. شهرستان در حال حاضر در 27 از جمله سه در شهرستان.

از 27 شش مورد جدید تایید شد شنبه. دو آن شش نفر است که در بیمارستان بستری است. یکی از کسانی که در بیمارستان بستری بیماران را اعتقاد بر این است به دست آورد و این بیماری از طریق جامعه گسترش یافته است.

“ما یکی از ساکنان با هیچ شناخته شده سفر و یا نزدیک-تماس با قرار گرفتن در معرض که ما فرض است که ما مورد دوم از جامعه به دست آورد و عفونت” فرر به خبرنگاران گفت:.

یکی دیگر از شش بیماران جدید است که ساکنان محلی که کامپیوتر آلوده پس از سفر مذهبی به کنفرانس در دولت دیگر و در تماس نزدیک با فرد آلوده وجود دارد فرر گفت. در عین حال یکی دیگر از بيمار L. A. شهرستان ساکن که به خانه بازگشت بیمار پس از سفر به فرانسه.

فرر گفت که وزارت بهداشت هنوز در نقطه ای که در آن درخواست برای لغو رویداد بزرگ مانند توده بان کی مون که در شهر سان فرانسیسکو صادر شده در تمام تجمعات بیش از 1000 نفر است.

“اجتماعی بیشتر فاصله می تواند به معنای رفتن به تماشاگر-رایگان, رویدادهای ورزشی” فرر گفت. “این قطعا می تواند معنی لغو مراسم بزرگ از طریق L. A. شهرستان است. و در حالی که ما وجود دارد و در عین حال ما نیاز به آماده شدن برای این احتمال که ما می بینیم بسیاری از موارد و از آنجا که ما نیاز به انجام خیلی بیشتر اجتماعی فاصله.”

فرر گفت: این سازمان است متاثر شده اول آن مرگ است.

“ما می خواهیم همه را به درک COVID-19 می تواند باعث بیماری های جدی به خصوص برای افرادی که مسن هستند و افرادی که دارای شرایط بهداشتی اساسی و زنان باردار” فرر گفت.

فرر گفت که در صورت عدم وجود واکسن های اجتماعی فاصله بهترین ابزار برای کاهش سرعت گسترش این بیماری عفونی.

“این است که واقعا مهم است اگر شما یک فرد مسن تر است و شما باید شرایط بهداشتی اساسی و یا شما را جدی ایمنی بدن به خطر بیافتد سیستم شما و یا شما یک زن باردار و یا شما فقط پیری: این زمان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر” فرر گفت. “این زمان برای جلوگیری از رفتن به وقایع هستند که در آن گروه زیادی از مردم جمع آوری.”

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری COVID-19 گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی. Coronavirus نیز می توان با لمس کردن سطوح آلوده و سپس دست زدن به دهان و بینی و چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im