لس آنجلس (CBSLA) — وجود دارد یک تغییر قابل رویت یکشنبه شب پس از مدت کوتاهی شهردار اریک Garcetti ساخته شده آخرین coronavirus مربوط اعلام کرد که L. A. شهرستان میله باشگاه ناهار خوردن در رستوران ها و سالن های ورزشی و سالن های تئاتر نیاز به طور موقت نزدیک شروع در نیمه شب.

مشتریان شد و به آرامی پرسید: به ترک صدف رستوران اتا در هایلند پارک قبل از درب بسته است.

در Farfalla Trattoria در لس فلیز وجود دارد مشابه جو به عنوان مشتریان آماده می گویند خود خداحافظی.

مرتبط: LA Mayor: میله باشگاه ورزشگاه را تعطیل از طریق مارس 31

برخی از مدیران رستوران به کار گرفته و این خبر خوبی اولویت ایمنی و بهداشت.

“ما باید آنچه که ما باید انجام دهیم” گفت: Farfalla Trattoria مدیر آندرس گارسیا. “این یک مشکل نیست. ما رو انتخاب کنید و تحویل بیش از حد.”

“من فکر می کنم ما در یادگیری است روز گذشته… ما جمع است که احتمالا خطرناک ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید” گفت: Matthew Glassman از تازی نوار و جلو پنجره. “آن را مانند یک ماده از انجام کار درست. من احساس مسئولیت اجتماعی است.”

Glassman دیده است یک تغییر در ادراک از coronavirus پس از دو بازیکنان NBA آزمایش مثبت برای coronavirus همراه با بازیگران تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون.

مشتریان که می خواستم یکی از آخرین نوشیدنی و یا غذا می گویند که آنها در حال انجام این کار برای حمایت از کسب و کارهای محلی خواهد شد که به احتمال زیاد احساس آمار به طور موقت بسته شدن.

“ما احساس می کنیم برای کارکنان نیز گفت:” الکسیس Salaz.

Garcetti گفت: این شهرستان خواهد کرد که رول وام-برنامه کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر تعطیلی. وجوه اهدا شده از مردم را نیز به حمایت از کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im