L. A. مترو به ارائه رایگان کرایه در کالیفرنیا اولیه روز انتخابات

لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس رای دهندگان از رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه می توانید رایگان سواری در حمل و نقل عمومی.

L. A. مترو ارائه خواهد شد رایگان در تمام اتوبوس مترو و خطوط راه آهن برای کمک به مردم رسیدن به پای صندوق های رای برای 3 مارس اولیه انتخابات. کرایه خواهد شد چشم پوشی از 12:01 صبح شنبه به نیمه شب, حمل و نقل, مقامات گفت.

دیگر سازمان های حمل و نقل در حال ارائه رایگان کرایه در مارس 3, از جمله دسترسی به خدمات بز کوهی دره حمل و نقل اقتدار کولور سیتی CityBus, LADOT پاسادنا حمل و نقل و ساحل طولانی حمل و نقل.

همچنین این شهرستان ثبت و ضبط است قرار داده و یک رای-با-جعبه پست الکترونیکی در شرق پورتال منطقه از اتحادیه ایستگاه که در آن رای دهندگان می تواند رها کردن ایمیل خود را در برگه های رای.

مترو ستاد در یکی از دروازه پلازا و ال مونته ایستگاه اتوبوس استفاده می شود به عنوان اوایل رای مراکز برای کسانی که نمی خواهید به صبر کنید تا شنبه به رای خود را.

این اولین انتخابات در L. A. شهرستان که در آن ساکنان بازیگران می تواند یک رای در هر مرکز رای در سراسر شهرستان آنها نه تنها محدود به محله خود را حوزه.

این تغییر به شرح زیر تصویب کالیفرنیا 2016 رای دهندگان انتخاب عمل طراحی شده برای روند رای گیری راحت تر است.

این هم اولین بار L. A. شهرستان رای دهندگان با استفاده از مدرن touch-pad رای مارک دستگاه خود را انتخاب. کسانی که انتخاب خواهد شد و سپس چاپ بر روی کاغذ های رای.

نزدیک به 1000 مرکز رای دهی باز کرده اند تا در سراسر شهرستان پس از Feb. 22. در ظرف 8 روز از این رای گیری دوره 93,000 مردم بازیگران برگه های رای در لس آنجلس وجود اینکه بیش از 5 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده در شهرستان است.

برای نزدیک ترین مرکز رای گیری به شما اینجا را کلیک کنید. برای یک لیست از رای گیری افت سایت اینجا را کلیک کنید.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>