لس آنجلس (CBSLA) – مردم رفتن را از طریق L. A. دادگاه شهرستان به سیستم دیگر نمی خواهد که به پرداخت برخی هزینه های اداری تحت یک قانون جدید تصویب به اتفاق آرا روز شنبه توسط L. A. شهرستان هیئت ناظران.

حرکت بود که به پیشنهاد اساتید راهنما هیلدا سولیس و شیلا Kuehl نیز بلافاصله بخشد میلیون دلار در بدهی برای هزاران نفر از افرادی که مدیون کسانی که هزینه.

قانون امر به کار کردند هزینه تخطی از قانون انحراف هزینه چک بازگشت هزینه دارو انحراف برنامه هزینه های خدمات پزشکی اورژانس هزینه های پیش از محاکمه, الکترونیک, نظارت بر هزینه های زندان شهرستان هزینه رزرو, جامعه, آموزش, آموزش برنامه, هزینه های مشروط و نظارت بر هزینه های عمومی و هزینه های مدافع.

Solis اشاره دسامبر گزارش توسط رئیس شهرستان دفتر اجرایی آن تعیین می شود که پس از سال 2014 L. A. دادگاه شهرستان سیستم ارزشیابی سالانه به طور متوسط از $121 میلیون دلار در هزینه های اداری, اما تنها جمع آوری شده به طور متوسط $11.4 میلیون از این مقدار کمی بیش از 9 درصد است. بدهی های پرداخت نشده به رشد 1.8 میلیارد بیش از 50 سال Solis گفت. حدود 20 درصد از این تعداد مربوط به فعال موارد است.

“مجموعه ای از این هزینه ها و جریمه های رانندگی مردم به بدهی و فشار کم درآمد خانواده ها و جوامع از رنگ عمیق تر به فقر و ناعادلانه است” Solis در بیانیه ای گفت. “اکثر عدالت-درگیر افراد در تلاش برای پایان می رسد دیدار پس از آنها و سامان دادن به جامعه حتی اگر آنها مشتاق به بازسازی و بازسازی زندگی خود را.”

در سال 2018 هیئت مدیره حذف نوجوان بازداشت هزینه ها و بخشید $89 میلیون دلار مربوط به بدهی. عمل فعلی مربوط به هزینه های متحمل شده توسط بزرگسالان در سیستم.

اعمال و مجموعه ای از هزینه به پایان خواهد رسید و بلافاصله با توجه به حرکت. این رای تنها به هزینه های هیئت مدیره دارای اختیارات لازم برای از بین بردن.

بسیاری از هزینه های مورد نیاز توسط قانون دولت است. دیگران را در کنترل سازمان های خارج از شهرستان حوزه قضایی است. برای مثال جامعه خدمات ساعت اعمال شده توسط دادگاه در ازای هزینه cannot be undone توسط هیئت مدیره عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im