لا آشپز نانسی سیلورتن توزیع غذای رایگان به کارگران صنعت نهفته بیماری همه گیر کوروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — Clorox دستمال مرطوب و دستمال توالت در میان محبوب ترین آیتم ها در یک مرکز امداد راه اندازی در یکی از اتاق ناهار خوری در یکی از این شهر مرسوم ترین و مجلل, رستوران, پیتزا فروشی Mozza.

جشن لس آنجلس آشپز نانسی Silverton, شرکت, صاحب Mozza و برخی از کارکنان در حال دادن وعده های غذایی رایگان و دیگر موارد بسیار مهم مانند دستمال مرطوب به رستوران خدمات کارگران صنعت که در حال حاضر بیکاری به دلیل شیوع و در نتیجه خاموش شدن ناگهانی.

“این خود فاجعه” سیلورتن گفت. “و ما می دانیم که هیچ پایان دادن به.”

تلاش ساخته شده است در بخشی از 50.000 دلار کمک مالی از سازندگان علامت بوربن.

“فقط صحبت کردن در مورد صنعت رستوران هیچ یک از ما می دانیم که ما می توانیم باز رستوران ما دوباره” سیلورتن گفت. “هیچ یک از ما می دانیم که اگر ما می توانید برای باز کردن رستوران ما دوباره و هیچ کس نمی داند چه خواهد شد که مانند زمانی که ما برای باز کردن رستوران ها ،

برای چند ساعت خط کشیده شده در اطراف بلوک که در آن رستوران واقع در کوهستانی و لینک. در میان کسانی که در انتظار یک پدر که آمد به شام برای پسر نوجوان خود را.

“مرغ کمی بلونز,” او گفت:.

این مرد با این نسخهها کار در یک سرور در دو رستوران که هر دو بسته اند.

“من پرداخت هر یک از قبوض,” او گفت:. “من به همه امروز است. من گفت: “شما رو به صبر کنید.’ اتومبیل, پرداخت, اجاره, گاز, شرکت, DWP.”

سیلورتن گفت که به نوعی در حال حاضر یک خوش آمدید, حواس پرتی.

“نشسته در اطراف تماشای اخبار احساس درماندگی است احساس افتضاح” او گفت:. “اما حداقل همه ی بسیار افتخار است که آنها در حال انجام چیزی است که کمک می کند.”

کمک در دسترس خواهد بود برای دو هفته آینده از 5:30-8:30 بعد از ظهر در رستوران. کسانی که نیاز دارند را باید یک برنامه و یک بايستی به منظور ثابت کند که آنها کار در رستوران میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de