لا شورای شهر تایید پلیس لس آنجلس کاهش بودجه; گروه به طور موقت متوقف می شود پرداخت اضافه کاری

لس آنجلس (CBSLA) — شورای شهر لس آنجلس در زمان خود اولین گام در defunding L. A. Police Department شنبه رای گیری برای کاهش این سازمان بودجه تا 150 میلیون دلار در یک نشست مجازی.

رای گیری یک روز پس از رئیس میشل مور گفت: این اداره را جلوگیری از پرداخت اضافه کاری باقی مانده از سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد.

“شما نیاز به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” یک نفر گفت: در نظر عمومی بخشی از این نشست است. “یک میلیون دلار کاهش نمی خواهد آن را انجام دهد و ما نمی خواهد از خیابان تا زمانی که شما آن را قطع میلیاردها دلار.”

“ما را به جای همه شما و ما خود را به پایان مشاغل سیاسی مگر اینکه شما تصویب مردم بودجه” فرد دیگری گفت.

مرتبط با: فایل های زن $10 میلیون نیروی بیش از حد ادعا علیه شهر لس آنجلس

لحظاتی بعد از این شورا رای 11-3 به آغاز فرایند برش بخش بودجه تا 150 میلیون — بودجه است که به جای سرمایه گذاری در جوامع از رنگ.

“من باور نمی کنم در برش پلیس لس آنجلس بودجه” Councilmember جو Buscaino گفت. “من اعتقاد دارم که در reprioritizing بودجه.”

Buscaino همراه با پل Koretz و جان لی رای دادند در برابر اندازه گیری.

مربوط به: صدها نفر تماس برای Defunding از الاییواسدی پلیس در مرکز شهر لس آنجلس

Buscaino گفت که او معتقد است پاسخ این بود سرمایه گذاری پول بیشتر به تیم پلیس که اجرا شده در منطقه خود را از وات.

“این ساختمان اعتماد آن کاهش جرم و جنایت و از آن ساخته شده است که ایمان بین افسران و جامعه” او گفت:.

Councilmember گیاه Wesson رای برای پلیس در کاهش و یک حرکت است که جایگزین افسران پلیس لس آنجلس با غیر مسلح غیر سازمان های اجرای قانون که به پاسخ های غیر خشونت آمیز خواستار خدمات.

“مهمتر از همه ما باید برای گوش دادن به ما کارفرمایان که مردم,” او گفت:. “نه تنها شما دریافت افرادی که آموزش دیده اند برای مقابله با این نوع از همه چیز مهم این است که ما آنها را در یک قیمت مقرون به صرفه.”

اما با همه این اقدامات طراحی شده برای توزیع بودجه قبلا اختصاص داده شده برای این بخش به سایر سازمان ها و جامعه برنامه های پلیس لس آنجلس محافظ لیگ مدیر Hannu Tarjamo گفت: روحیه در گروه کم بود.

“ما احساس می کنیم مثل بسیاری از خوب ترین رهبران شهر تبدیل شده پشت خود را در اجرای قانون” او گفت:. “اما این است که قطعا بدترین من را دیده اند در 23 سال. آن را بسیار دلسرد کننده است.”

این گروه همچنین گفت که نگران آینده استخدام کردند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de