لا شورای شهر تایید اقدامات امداد برای ساکنان نهفته بیماری همه گیر کوروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — شورای شهر لس آنجلس جمعه تایید اورژانس اقدامات امداد با هدف کمک به مردم نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را از طریق بعد از چند ماه.

شورای تصویب یک فرمان فراهم می کند که برای مواقع اضطراری 10 روز پرداخت می شود ترک نیاز در طول COVID-19 وضعیت اضطراری برای کسب و کار در شهر لس آنجلس با 500 یا بیشتر کارکنان است.

مرتبط: فرد در انزوا ممکن است برای اولین بار بی خانمان COVID-19 مورد در LA

هدف از این فرمان بود به تصرف بسیاری از کارگران از سمت چپ توسط 2.2 تریلیون دلار کنگره امداد لایحه که به قانون امضا شده بود جمعه که معاف کسب و کار با بیش از 500 کارمند است.

شهر قانون اجازه خواهد داد که Angelenos به زمان دریافت و پرداخت 80 ساعت از coronavirus مربوط به زمان است که شامل بازیابی خود قرنطینه و یا مراقبت از کودکان و یا خانواده است.

هر دو فدرال بیل و شهر جدید فرمان که به اتفاق آرا تصویب شد, معاف کسب و کارهای کوچک با کارکنان 50 یا کمتر.

این شورا همچنین مصوب بدون اخراج فرمان که تقویت شهردار اریک Garcetti اجرایی سفارش و دو برابر مقدار از زمان است که مستاجرها صاحبخانه و کسب و کارهای کوچک اجاره ملک باید برای پرداخت اجاره از شش ماه تا 12 ماه.

“امروز شورای شهر لس آنجلس در زمان اقدام جسورانه برای محافظت از Angelenos در میان coronavirus همه گیر” رئیس شورای Nury مارتینز در بیانیه ای گفت. “ما رای به تمدید اجاره حفاظت در برابر اخراج و محافظت از کارگران کم درآمد که نیاز به شرکت های بزرگ ارائه کارکنان خود را با 10 روز مرخصی با حقوق در طول این بحران بنابراین پدر و مادر به خصوص کار ضعیف نیست مجبور به انتخاب بین کار و خانواده خود را ، در این زمان از, خطر, خواهد شد که ایمنی کارگران خالص اگر نه ما ؟ ما یک خانواده شورای اول و ما نمی توانیم چشم پوشی از این افراد است. آنها خوراک ما مراقبت از بچه های ما, ما طبخ غذا و تمیز کردن خانه ها و ادارات و هتل ها شستشو اتومبیل ما توده یونجه یا کاه ما, چمن, تعمیر ساختمان های ما. اگر نه, ما, چه کسی؟”

مربوط به: شهرستان لا سواحل بسته برای جلوگیری از جمعیت در طول شیوع کروناویروس

این شورا همچنین در مورد یک فرمان است که محافظت از گردشگری مهمان نوازی و مربوط به فراشی کارگران از دست دادن شغل خود را در صورتی که شرکت آنها را برای کار به فروش می رسد به یکی دیگر از شرکت. شورا درخواست کارکنان شهرستان به گزارش بر این موضوع است.

نزدیک به 12 ساعت جلسه اضطراری انجام شد با استفاده از زوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>