لا شورای شهر طرح جایگزین پلیس با Crisis Response Team برای غیر خشونت آمیز خواستار

لس آنجلس (CBSLA) – یک شورای شهر حرکت معرفی سهشنبه را ایجاد آنچه که مقامات در حال تماس با یک “بدون خشونت crisis response team” را به جای افسران پلیس در پاسخ به برخی پلیس تماس.

برنامه معرفی شده توسط عضو شورای شهر گیاه Wesson و رئیس شورای Nury مارتینز دستور اداره پلیس لس آنجلس برای کار با county وزارت بهداشت روانی لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان و دیگر سازمان های دولتی در پاسخ به خشونت پرهیزی در حوادث مانند سوء مصرف مواد مخدر و حوادث مربوط به سلامت روان.

همسایه اختلافات و دیگر بدون خشونت تماس برای خدمات خواهد بود منحرف از پلیس لس آنجلس مربوطه به غیر از سازمان های اجرای قانون.

“ما نیاز به reimagine ایمنی عمومی در قرن 21 است. یکی که باعث کاهش نیاز به مسلح حضور پلیس به ویژه هنگامی که این وضعیت لزوما نیاز به آن” Wesson گفت.

این حرکت می تواند تغییر اساسی در عملیات پلیس لس آنجلس. به جای داشتن یک افسر پاسخ به تماس های مرتبط با غیر خشونت آمیز و یا غیر امور کیفری تماس خواهد بود گفت crisis response team بهتر مناسب برای رسیدگی به نیازهای این وضعیت گفت: عضو شورای باب Blumenfield.

“پلیس آنها نمی خواهند به انجام کار اجتماعی” Blumenfield گفت.

این حرکت نیز به حمایت از رهبران درون سیاه زندگی مهم جنبش از جمله استاد Melina عبدالله که همراه با دیگر نمایندگان با پل جنبش ارائه شده به مردم بودجه L. A. به پنج اعضای شورای شهر در روز دوشنبه از جمله مارتینز و Wesson.

“اگر آن چه به نظر می رسد, آن را کاملا یک گام در مسیر درست” عبدالله گفت: “و این نیز نشان می دهد که آنها مایل به گوش دادن به صدای مردم, که گفت که امنیت عمومی و پلیس مترادف به خصوص برای سیاه Angelenos.”

مردم بودجه L. A. با هدف تغییر مسیر کمک های مالی از پلیس لس آنجلس به سرمایه گذاری در جامعه رشد از جمله آموزش و پرورش و خدمات بهداشت روان.

روز دوشنبه شورای شهر بودجه و امور مالی کمیته حرکت رو به جلو با یک پیشنهاد برای کاهش تا 150 میلیون دلار از L. A. Police Department بودجه در پی جورج فلوید تظاهرات در حالی که فعالان جامعه ارائه ایده های خود را به صورت چشمگیر کاهش در اجرای قانون صرف.

هفته گذشته مارتینز که co-معرفی حرکت به پایان رسید خود را LAPD جزئیات امنیتی زیر تماس های مکرر توسط شورای پال خواستار قطع بودجه دولت در این بخش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de