لا شورای شهر پیشنهاد خواهد پرداخت COVID مثبت Angelenos به خود قرنطینه

لس آنجلس (CBSLA) – شورای شهر لس آنجلس است که با توجه به برنامه ای برای پرداخت Angelenos که تست مثبت برای COVID-19 در خانه بمانند.

یک حرکت معرفی پنج شنبه توسط Councilmember دیوید Ryu را ایجاد 25 میلیون دلار “دستمزد برنامه جایگزینی” برای هر لس آنجلس ساکن – بدون در نظر گرفتن درآمد و وضعیت مهاجرت یا کیفری.

برای واجد شرایط بودن افراد را مجبور به موافقت با خود منزوی و تامین بهداشت عمومی اطلاعات به لس آنجلس تماس با ردیاب Ryu گفت.

این عضو شورای پیشنهاد ذکر شده داده نشان دادن جوامع رنگ جوامع کم درآمد و مهاجران هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به آلوده COVID-19 و رنج می برند از یک بالاتر مرگ و میر.

آنها همچنین به احتمال زیاد برای کار های ضروری شغل است که نمی توان از
صفحه اصلی و رابط کاربری به طور منظم با توجه به ریو.

“تنها راه خروج از این بحران از طریق افزایش تست و ماندن در خانه اگر شما بیمار” ریو گفت. “اگر ما می خواهیم به خم شدن منحنی ما نیاز به آن را ممکن است برای همه به ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار – بدون توجه به درآمد خود و یا وضعیت مهاجرت.”

به طور مشابه, رئیس شورای Nury مارتینز معرفی یک شب جمعه برای درخواست یک گزارش در یک طرح توجیهی برای ارائه به 50 میلیون دلار در مستقیم چک کمک به خانواده های کم درآمد با اجاره و هزینه های دیگر.

مارتینز می گوید: “حق بازیابی” حرکت هدف به تقلید از یک برنامه است که کمک کار-فقیر Latinos در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه به پرداخت آنها را به ماندن در خانه زمانی که آنها دریافت آلوده با COVID-19.

“در حالی که لاتینی ها در حال مرگ هستند در دو برابر نرخ سفید Angelenos در L. A. شهرستان از COVID-19 بسیاری از پادمان به منظور کمک به از جمله فدرال امداد هستند نه رسیدن به فقیر مهاجر Latinos و دیگران که اغلب به عنوان ضروری کارگران و یا به سادگی نمی باید بیمه پزشکی و یا پرداخت را ترک کنند و نمی توانیم به ماندن در خانه گفت:” مارتینز.

مارتینز حرکت توصیه می کند بهره برداری فدرال مراقبت در قانون بودجه L. A. دریافت به ارائه تا 50 میلیون دلار برای او پیشنهاد.

به 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل
(مراقبت در عمل) به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مانع مهاجران مستند نشده از دریافت کمک های اولیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر