لا شورای شهر به پیشنهاد کاهش بودجه را به پلیس لس آنجلس

لس آنجلس (CBSLA) – شورای شهر لس آنجلس بودجه و امور مالی کمیته جمعه طول خواهد کشید تا شهردار اریک Garcetti پیشنهاد به بریده بریده تا 150 میلیون دلار از L. A. Police Department بودجه در پی جورج فلوید تظاهرات که خواستار عمده تغییر سیاست به پلیس و پایان دادن به خشونت پلیس.

افسران پلیس رویکرد معترضان راهپیمایی از طریق هالیوود پس از منع رفت و آمد در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 است. (گتی ایماژ)

در ژوئن 3, Garcetti گفت که او نمی خواهد اجازه افزایش به پلیس لس آنجلس بودجه برای سال مالی آینده و به جای خواهد به نگاه در کاهش و reapportioning پول در جاهای دیگر.

او همچنین گفت که او از این شهر مسئول امور اداری به reallocate 250 میلیون دلار برای جوامع به آدرس بهداشت و درمان و آموزش مسائل.

آن مشخص شده استارک چرخش از یک هفته قبل از زمانی که با توجه به L. A. Times, Garcetti مورد تایید بود به افسران پلیس لس آنجلس $41 میلیون دلار پاداش و بردن بخش بودجه بیش از 7 درصد در 2020-21 سال مالی با وجود این واقعیت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس و متعاقب آن اقتصادی خرید اینترنتی مجبور شهر L. A. در آوریل کردند حدود 15000 غیر نظامی کارکنان به دلیل کمبود درآمد.

روز یکشنبه در لس آنجلس پلیس محافظ لیگ (LAPPL) – اتحادیه که نشان دهنده افسران پلیس لس آنجلس – پیوست سن خوزه و سان فرانسیسکو پلیس اتحادیه های کارگری در کشف حجاب یک اصلاح ملی در دستور کار آنها امید به بهبود روابط بین افسران و جوامع است.

اصلاحات پیشنهادی شامل یک ملی استفاده-از-نیروی استاندارد است که بر deescalation و پایگاه ملی سابق افسران پلیس اخراج به صورت ناخالص در آوریم.

“ما می دانیم که نژاد پرستی در جامعه وجود دارد و بنابراین ما می دانیم که ما باید برخی از نژادپرستانه ماموران پلیس در میان صفوف ما و آن زمان برای ما به سعی و ریشه آن افسران را” رابرت هریس عضو LAPPL مدیره گفت CBSLA.

این LAPPL به نظر می رسد به نرم شدن موضع اولیه خود را. در اوایل این ماه LAPPL لعنتی Garcetti پیشنهاد به بریده بریده بودجه برای پلیس لس آنجلس و, سوال سلامت روان خود را.

“اریک ظاهرا خود را از دست داد لعنت ذهن” به LAPPL در بیانیه ای گفت: ژوئن 5 در پاسخ به پیشنهاد کاهش بودجه و پیشنهاد کرد که اگر این شهر به یک منشور ارائه اجازه می دهد حذف یک شهردار برای بیماری و یا ناتوانی “ما می خواهم اعتراف به آن استناد می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de