لا شورای شهر رای به اتفاق آرا به جای افسران غیر مسلح با پاسخ به بحران تیم به صورت مسالمت آمیز خواستار

لس آنجلس (CBSLA) — L. A. شورای شهر رای دادند و به اتفاق آرا روز سه شنبه به جای افسران پلیس با یک تیم غیر مسلح پاسخ به بحران تیم بدون خشونت برای تماس های اضطراری.

“این آغاز یک دوره جدید از ایمنی عمومی در لس آنجلس” عضو شورای گیاه Wesson گفت در توییتر. “خط پایین این است که همه چیز راه رفتن شده است کار نمی کند برای جوامع ما است. این ماه گذشته ساخته شده است که شفاف. ما مسئولیت داریم که برای گوش دادن به مردم ما و مردم ما سخن گفته است. من مشتاقانه منتظر ادامه این کار در کنار (Black Lives Matter-LA).”

این بی خشونت ارائه دهندگان خدمات پاسخ به تماس ها مربوط به مسائل بهداشت روانی همسایه اختلافات سوء حوادث و موقعیت های دیگری که اجرای قانون ممکن است بهترین راه حل مناسب برای رسیدگی به یک مرحله که BLM-LA co-founder Melina عبدالله شده است هل دادن برای سال.

“بیشتر از زمانی که چنین تماس های خشونت آمیز تبدیل شدن آنها تبدیل به خشونت در دست پلیس,” او گفت:.

TJ Tarjamo مدیر پلیس لس آنجلس را به اتحادیه اروپا گفت که در حالی که او ممکن است توافق با عبدالله عبدالله که در او نشانی از پشتیبانی از این ایده از یک جامعه پاسخ تیم برای این شرایط تا زمانی که آنها به درستی توسعه یافته و نه “زانو حرکت تند و سریع واکنش هایی است که طراحی شده برای دلجویی از زمان هشتگهای.”

بیشتر: تنها در روز: رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور در مورد مذاکرات گروه آینده

اداره پلیس لس آنجلس, لس آنجلس, بی خانمان خدمات اقتدار و شهرستان گروه سلامت روان خواهد وزن در توسعه این مدل با توجه به حرکت.

“این را حل نمی کند تمام مشکلات ما از حق دور اما این حرکت نشانه یک تغییر کیفی در شهر ما رویکرد به امنیت عمومی و من خوشبین هستم شهرها و شهرستانهای سراسر کشور به دنبال خواهد داشت ما سرب” Wesson گفت.

همچنین در روز سه شنبه Wesson پیوست و سه نفر دیگر عضو شورای در پیشنهاد جایگزینی برای مسلح افسران پلیس لس آنجلس در اجرای نقض ترافیک.

Councilmen Marqueece هریس-Dawson, Mike Bonin, Curren قیمت و Wesson پیشنهاد کرد که شهر در نظر با استفاده از L. A. وزارت حمل و نقل کارکنان و یا خودکار فن آوری برای به اجرا درآوردن قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله سرعت غیر قانونی تبدیل می شود و وسیله نقلیه دیگر نقض کد.

“برای سال, افسران پلیس استفاده کرده اند اجرای ترافیک به عنوان بهانه ای برای آزار و اذیت و رفتار سیاه رانندگان در حالی که نقض حقوق خود” هریس-داوسون گفت. “ما نیاز به مسلح مقامات در پاسخ به و اجرای نقض ترافیک. این عمل گران است و هزینه شهر میلیون ها نفر و بیش از حد بسیاری از مردم بی گناه زندگی خود را.”

اگر این پیشنهاد تصویب شده است LADOT کارکنان و سایر مقامات شهرستان خواهد مشورت با اعضای جامعه و تلاش برای توسعه روش های دیگر از مجری که آیا تکیه بر مسلح افسران.

“رانندگی در حالی که سیاه و سفید و یا لاتین نباید یک جرم و جنایت, اما شما می خواهم سخت فشرده برای پیدا کردن یک فرد جوان از رنگ است که یک تعامل منفی آغاز شد که با اتهام ترافیک تخلفات” Wesson گفت. “این حس مشترک. ما نیاز ندارد, مسلح در پاسخ به یک دم نور و یا یک تصادف. این منطقی است گام بعدی به reimagining ایمنی عمومی در لس آنجلس است.”

Wesson گفت: ادارات پلیس در سراسر کشور برای مدت زمان طولانی استفاده می شود جزئی نقض ترافیک به عنوان یک بهانه برای پروفایل سیاه مردم و افراد دیگر از رنگ. داده ها نشان داده اند که پلیس لس آنجلس متوقف می شود و جستجوهای سیاه پوست و لاتین رانندگان به مراتب بیشتر از سفید پوستان به councilmen گفت.

این روشن نیست که شورای شهرستان در کمیته ممکن است از شنیدن این پیشنهاد ،

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de