لا عضو شورای شهر خوزه Huizar بازداشت شده به اتهام فساد مالی

لس آنجلس (CBSLA) – بیش از 18 ماه پس از مقامات فدرال یورش دفتر دیرین لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar پنجمین و بالا ترین مشخصات فرد دستگیر شده در جریان بررسی فساد در آن مقامات شهرستان در سالن پذیرش صدها هزار دلار رشوه از توسعه دهندگان املاک و مستغلات.

فایل — L. A. عضو شورای شهر خوزه Huizar صحبت می کند در مراحل شهرستان در سالن Feb. 17, 2013 در لس آنجلس. (گتی ایماژ)

51-در سال Huizar دستگیر شد در بیل هایقتس صفحه اصلی سهشنبه در یک تعداد از توطئه برای نقض این قاچاقچی را تحت تاثیر قرار و فاسد سازمان (ریکو) عمل می کنند. او مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه فدرال در مرکز شهر L. A. شنبه بعد از ظهر. او چهره یک جمله حداکثر 20 سال زندان و اگر محکوم به شارژ.

در نوامبر سال 2018 اف بی آی حمله Huizar خانه و دفاتر.

اما Huizar بازداشت نشده بود در آن زمان و در دفتر باقی ماند با وجود تماس های مکرر به استعفا. او همچنین از حذف چندین شورای کمیته از جمله “قدرتمند” برنامه ریزی و استفاده از زمین کمیته “که در آن او تصمیم گرفت که پروژه ها زندگی می کردند و کدام پروژه درگذشت” آمریکا وکیل نیک هانا گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز سه شنبه.

116-صفحه استشهاد “متهم Huizar در حال اجرا پرداخت به طرح بازی که در آن او و همکارانش بینی رشوه از توسعه دهندگان تا مطمئن شویم که پروژه خود را دریافت درمان مناسب در این شهر روند تصویب” هانا گفت.

Huizar قادر به اهرم نفوذ قابل توجهی هانا گفت: از آنجا که بسیاری از توسعه املاک و مستغلات در سال های اخیر بود محور در منطقه او نمایندگی بیل هایقتس.

که در طول ماه نوامبر 2018, جستجو, $129,000 نقدی پیدا شد stashed در گنجه در آن جستجو دادستان گزارش روز سه شنبه.

هانا گفت که یک توسعه دهنده املاک و مستغلات به Huizar 500,000 دلار پول نقد در کیسه های کاغذی برای کمک به حل و فصل یک اختلاف کار. سیاسی جمع آوری کمک که به عنوان واسطه و کمک کرده که انتقال پول به یک درخواست مقابله با دادستان در اوایل این سال است.

بعلاوه Huizar ارائه شد بیش از ده سفر به قمار در ایالات متحده و خارج از کشور که در آن او داده شد 250.000 دلار در قمار تراشه.

یک توسعه دهنده املاک و مستغلات قرار داده تا $600,000 در وثیقه به طوری که Huizar می تواند دریافت وام بانکی برای پرداخت یک زن بود که او را متهم کرد از آزار و اذیت جنسی شکایت مدعی. زمانی که Huizar متوقف ساختن پرداخت وام وثیقه مورد استفاده قرار گرفت به پرداخت مانده وام

Huizar برنامه ریزی شده به همسر خود اجرا برای صندلی خود را به منظور قادر به ادامه الگوی فساد هانا گفت.

“متاسفانه (L. A. s) بزرگ خارجی است پنهان سرطان یک بیماری از مقامات منتخب و اعضای هیات شکستن یک سری از قوانین در راستای خط جیب خود حفظ قدرت و حفظ و باز کردن توپی های غیرقانونی رشوه و دیگر مزایای” هانا گفت.

پول نقد کشف و ضبط از Huizar خانه در طول یک FBI حمله در نوامبر سال 2018 است. (باراک اوباما)

در مارس سابق L. A. عضو شورای شهر میچ انگلند اتهام دستگیر شد که او پذیرفته هزار دلار پول نقد در یک زن اسکورت و گران قیمت اتاق های هتل از یک تاجر است که عملکرد شرکت در L. A. بود و درگیر در پروژه های توسعه بزرگ و می خواستم برای افزایش کسب و کار خود را با این شهر است. او موافقت کرد به اعتراف به گناه چند هفته پس از دستگیری او.

انگلند به نمایندگی از دره سان Fernando 12 منطقه از سال 2011 تا دسامبر سال 2018 زمانی که او به طور ناگهانی پایین پا با وجود داشتن دو سال باقی مانده در مدت خود را.

ماه گذشته یکی از دستیاران سابق Huizar, 33 سال جورج اسپرزا توافق به اعتراف به گناه به اتهام توطئه در ارتباط با رشوه خواری طرح.

املاک و مستغلات, مشاور توسعه توافق به درخواست معامله در مورد آخرین ماه نیز

در دسامبر 2019 تا حدودی در پاسخ به Huizar مورد شورای شهر به اتفاق آرا تصویب یک فرمان که ممنوعیت توسعه دهندگان املاک و مستغلات از کمک به نامزدهای سیاسی در حال اجرا برای دفتر شهرستان.

Huizar نمایندگی منطقه 14 از سال 2005 که عمدتا ساخته شده توسط بویل ارتفاعات منطقه است. او است که مانع از دوباره در حال اجرا با توجه به محدودیت مدت هنگامی که زمان منقضی می شود در ماه نوامبر.

او مواجه شده است و چندین مسائل حقوقی پس از مصرف ، در سال 2012 او درگیر در یک تصادف است که در آن او به عقب به پایان رسید, یکی دیگر از وسیله نقلیه. این شهر مجبور به پرداخت تا $185,000 به عنوان بخشی از حل و فصل.

در سال 2014 این شهرستان حل و فصل یک آزار و اذیت جنسی شکایت ثبت شده توسط سابق عضو هیات.

L. A. رئیس شورای شهر Nury مارتینز با صدور بیانیه زیر پنج شنبه:

در حالی که امروز اعلام دستگیری Councilmember Huizar است و نه غیر منتظره وحشتناک و نفرت انگیز اتهامات وارد علیه او و دیگران را به رنگ تیره و ابر بر دولت شهر ما برای مدت زمان طولانی در حال حاضر,” گفت: رئیس شورای Nury مارتینز. “موثر امروز من خواهد شد و شروع فرایند از بین بردن او را از اتاق به طوری که خوب مردم از شورای منطقه 14 و شهر لس آنجلس خواهد بود نسبتا و كارش نشان داده شده است. که وظیفه ما است و ما باید آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de