لا کنترل خاتمه عضو شورای خوزه Huizar را حقوق

لس آنجلس (CBSLA) — در پی فدرال باجگیری و رشوه خواری اتهامات علیه عضو شورای خوزه Huizar و تعلیق خود را از شورای شهر لس آنجلس کنترل کننده ران Galperin دوشنبه منتقل شد به فسخ عضو شورای شهر پرداخت حقوق و دستمزد.

Galperin گفت: در هر شهرستان منشور Huizar دیگر واجد شرایط برای رسم یک چک از این شهرستان پس از اینکه به حالت تعلیق در آخرین سه شنبه.

“در حالی که به اعتقاد من به شدت به این اصل است که همه افراد بی گناه هستند تا اثبات جرم در دادگاه قانون تکان دهنده اطلاعات در مورد آقای Huizar را سوء رفتار است غیر قابل قبول و نقض اعتماد عمومی,” Galperin گفت: در یک یادداشت به شهر کارمند هالی Wolcott. “به این ترتیب, او باید نیست و ادامه خواهد داد برای دریافت هر گونه پرداخت حقوق و دستمزد از دفتر من و از خزانه مردم لس آنجلس است.”

حقوق و دستمزد بخش از Galperin دفتر مسئول پرداخت حقوق تمام شهرستان کارکنان و مقامات منتخب.

با توجه به Galperin, Huizar را هفته ای دوبار ناخالص حقوق و دستمزد به عنوان یک عضو از شورای شهر بود $8,192.85 که برابر است با یک حقوق و دستمزد سالانه از حدود 213,833.40.

Huizar, 51 متهم شده است از پذیرش $1.5 میلیون دلار رشوه از توسعه دهندگان در ازای حمایت خود را از مرکز شهر به پروژه های ساختمانی. او بود محروم از همه کمیته تکالیف در Nov. 2018 پس از فدرال عوامل خود را جستجو خانه و دفاتر و او به تازگی کوچک خود را به فعالیت های قانونی در درخواست از رئیس شورای Nury مارتینز.

Huizar برنامه ریزی شده است به arraigned جولای 20.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de