لا پزشکی قانونی مخالف کلانتر انتشار آندرس Guardado نتایج کالبد شکافی

لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس پزشکی قانونی روز شنبه منتشر شد به گزارش کالبد شکافی برای 18 سال, پیر مرد که به ضرب گلوله کشته شد توسط L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان ماه گذشته در گردنا.

یک عکسي از 18 سال سن آندرس Guardado که به ضرب گلوله کشته شد و در 18 ژوئن سال 2020 در آگورا هیلز کالیفرنیا. (اعتبار: عکس خانوادگی)

این گزارش تکرار نتایج مستقل شکافی که منتشر شد توسط خانواده آندرس Guardado در اوایل این هفته و مشخص شد که او در پشت پنج بار.

L. A. شهرستان معاینات پزشکی دکتر جاناتان لوکاس اعلام کرد که او تصمیم به نادیده گرفتن امنیت برگزار شد قرار داده شده در گزارش کالبد شکافی توسط کلانتر و انتشار آن در جهت منافع عمومی است.

“پس از فکر دقیق و شور و مشورت من انتشار گزارش کالبد شکافی از آندرس Guardado Pineda,” لوکاس نوشت: در بیانیه ای. “در انجام این کار به من داده اند توجه دقیق به متغیرهای عمده در این مورد حمایت از دولت عدالت به عنوان به خوبی به عنوان حق مردم را بدانند. من اعتقاد ندارم که این دو به دو ناسازگار مى باشد. هر دو مهم هستند به خصوص در میان جریان ملی بحث و گفتگو در مورد مسابقه پلیس و حقوق مدنی. من باور دارم که دولت می تواند انجام دهد آن بخشی که به موقع تر و شفاف تر در به اشتراک گذاری اطلاعات است که مطالبات و حق دارد برای دیدن.”

بحث تیراندازی مرگ Guardado رخ داده در شب 18 ژوئن در 400 بلوک Redondo ساحل بلوار.

با توجه به شکافی که تکمیل شد ژوئن 22, Guardado به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار پشت رنج می برد و دو اضافی چراندن زخم هر دو را به لمسي. پنج زخم گلوله مصمم بودند به تواند کشنده باشد. علت مرگ تایید شد سه شنبه به عنوان “چند زخم گلوله” پزشکی قانونی گزارش شده است.

در شب 18 ژوئن نمایندگان گشت زنی در منطقه گفت: آنها را دیدم Guardado فلش تفنگ و سپس اجرا جنوبی بین دو کسب و کار. نمایندگان به تعقیب و پس از فوت پیگیری Guardado به ضرب گلوله کشته شد. او در صحنه است.

Guardado مشغول به کار بود به عنوان رسمی گارد امنیتی برای آزادراه خودکار فروشگاه بدن در زمان. با توجه به کلانتر و معاونان بهبود یک ثبت نشده تفنگ لود شده با یک ظرفیت بزرگ مجله. آنها همچنین می گویند او نه مجوز و نه پوشیدن لباس.

اما خانواده اش بارها مورد مناقشه با این ادعا که او مسلح بود.

“با توجه به خانواده و بهترین دوستان او خود یک تفنگ ندارد یک تفنگ آیا دسترسی به یک اسلحه” وکیل خانواده آدم شیا گفت: در 30 ژوئن در کنفرانس خبری.

خانواده نیز ادعای شاهدان به آنها گفت Guardado در حال اجرا بود از نمایندگان زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

خانواده درخواست کرده است که امنیت تصویری از نزدیکی کسب و کار منتشر می شود. بیشتر پیچیده مسئله این است که L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان انجام می پوشند نه دوربین بدن. این بخش ظاهرا رفتن به شروع به تجهیز آن نمایندگان با دوربین های بدن بعد از این سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de