لا عضو شورای تماس برای آخر هفته بسته شدن Runyon دره عمیق و باریک

هالیوود (CBSLA) – اگر چه چندین پارک و مسیرهای پیاده روی در لس آنجلس پس بسته به دلیل جمعیت عظیم در میان coronavirus همه گیر یکی از محبوب ترین مسیرهای پیاده روی در منطقه باز می ماند. اما یک L. A. عضو شورای شهر است که امید به تغییر است.

فایل — مردم پیاده روی در Runyon دره عمیق و باریک پارک در تپه های هالیوود در 24 مه سال 2018 است. (گتی ایماژ)

L. A. عضو شورای شهر David Ryu سه شنبه شب به نام برای بسته شدن Runyon دره عمیق و باریک پارک در هالیوود هیلز این آخر هفته آینده. او همچنین خواستار بسته شدن دریاچه هالیوود پارک یک نقطه محبوب برای کسانی که به دنبال گرفتن یک نگاه اجمالی از علامت هالیوود.

“به منظور حفظ بهداشت عمومی و در راستای اجتماعی فاصله گرفتن توصیه از بالا, مقامات بهداشت به اعتقاد من ما باید در Runyon دره عمیق و باریک پارک و دریاچه هالیوود پارک در تعطیلات آخر هفته” ریو نوشت: در نامه ای به L. A. گروه تفریح و پارک ها. “ساخت این درخواست دردهای من تا حد زیادی. من در یک آپارتمان دو خوابه خاموش 101 بزرگراه و شهر ما پارک بودند و من تنها دسترسی به فضای باز است. همانطور که می دانید من یک مدت طولانی قهرمان برای پارک ها و فضای باز و اولویت بندی پارک های دسترسی به عنوان رئیس شورای شهرستان در کمیته پارک. پس از بحث در مورد این موضوع با کارشناسان بهداشت عمومی به اعتقاد من این یک گام ضروری است.”

این درخواست پس از L. A. بسته تمام آن متعلق به شهرستان های گلف یکشنبه در حالی که کوه تفریح و قدرت حفاظت از یک سازمان دولتی که مدیریت 75,000 هکتار از پارک در سانتا مونیکا و سانتا سوزانا کوه همراه با سیمی تپه – بسته تمام پارک ها و مسیرهای پیاده روی.

L. A. شهردار اریک Garcetti همچنین دستور داد تمام پارکینگ برای شهر متعلق به سواحل – که شامل تجلیل cabrillo و سواحل ونیز – به نزدیک است. سواحل خود را باز باقی می ماند.

سانتا مونیکا نیز مجبور شد تا یکشنبه به تمام آن ساحل پارکینگ در تلاش برای نگه داشتن مردم در خارج از سواحل مسیرهای دوچرخه و خارج از پالیسیدز پارک. سانتا مونیکا اسکله بسته شده است از اوایل هفته گذشته است. ونیز ساحل مرور بسته شده است به عنوان به خوبی.

تمام پارکینگ در دولت در سواحل و پارک ها – از جمله و نه در L. A. شهرستان نیز بسته شده است.

L. A. شهرستان صادر شده تجدید نظر “امن تر در خانه” سفارش یکشنبه ممنوع است که تمام دولتی و خصوصی کرده است. همچنین تماس به صورت تمام ناخن و مو سالن سرپوشیده و مراکز خرید, مراکز و رانندگی در تئاتر به نزدیک است. رستوران هنوز مجاز به باز کردن برای وانت و تحویل سفارشات تنها. اولیه جهت بسته تمام ورزشگاه باشگاه و سینما.

منطقه رهبران گفت: مردم هنوز هم می تواند بیرون رفتن برای پیاده روی دوچرخه سواری و ورزش در اطراف خانه های خود.

هفته گذشته در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر stay-در-خانه برای کل کشور. تحت نظم مردم تنها می تواند به ترک خانه های خود را به صورت ضروری نیاز دارد. دستور ممنوعیت تجمع از 10 نفر یا بیشتر در خارج از یک خانه و نیاز غیر ضروری کسب و کار است که نیاز به کارکنان برای گزارش کار به تعطیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im