لا عضو شورای توقف حذف همه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در هالیوود


لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس عضو شورای شهر روز شنبه متوقف حذف خیره کننده نقاشی دیواری در هالیوود که بیش از آخر هفته به مناسبت Black Lives Matter و تجاوز حرکات.

کلمات “همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده” دیده می شود رنگ در بلوار هالیوود قبل از شروع راهپیمایی در بین جامعه و زندگی ماده جوامع 14 ژوئن سال 2020 در هالیوود کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

کلمات “همه سیاه و سفید زندگی موضوع” نقاشی شده بودند روز شنبه در بلوار هالیوود بین خیابان کوهستانی و نارنجی درایو پیش از گسترده ضد نژاد پرستی مارس که آورده دهها هزار نفر از مردم در راهپیمایی همبستگی با جامعه تجاوز به فراخوان عدالت برای جامعه و مردم.

نقاشی دیواری شامل رنگ های رنگین کمان پرچم و فراجنسیتی غرور پرچم.

شهرستان خدمه شروع به مالش دادن کردن نقاشی دیواری در روز دوشنبه قبل از عضو شورای میچ O’Farrell دستور داد آنها را متوقف و پس از تنها حذف سه حرف.

مرتبط: دیوان عالی کارفرمایان نمی تواند آتش کارگران برای بودن, گی, زن نما

O’Farrell همچنین معرفی یک حرکت برای ایجاد یک دائم فضای بزرگداشت روز یکشنبه در اعتراض به.

“ما تا به حال یک بار در یک نسل لحظه آخر این هفته در هالیوود به عنوان ده ها هزار نفر جمع شده بودند برای یک تجمع مسالمت آمیز در یکی از قابل تشخیص ترین بلوارها در امریکا” O’Farrell در بیانیه ای گفت. “ما در حال حاضر یک فرصت برای یاداوری این جنبش در راه معنی دار. من مشتاقانه منتظر به کار با BLAC (سیاه LGBTQIA اقدام کمیته) و دیگر اعضای جامعه در این پروژه است.”

آن معلوم نیست اگر O’Farrell را فشار برای زمان دیواری به طور دائم و یا اگر او قصد دارد در ارائه چیزی متفاوت است.

غرب هالیوود به طور معمول دارای نمادین L. A. افتخار جشنواره و رژه هر ماه ژوئن یکی از بزرگترین LGBTQ جشنواره ها در کشور است. این رویداد تا به حال به لغو این سال در سالگرد 50 آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز یکشنبه برگزار شد که در همان روز که L. A. غرور رژه خواهد جای گرفته اند. اما L. A. غرور بود نه در میان گروه های درگیر در سازماندهی مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de