LA County اعلام جزئیات بیشتر از تلاش برای گسترش آزمایش ظرفیت 65% به آدرس “نابرابری در بالا نیاز جوامع”

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس مقامات بهداشت روز چهارشنبه اعلام کرد جزئیات طرح به گسترش coronavirus تست ظرفیت بیش از 65% “برای رسیدگی به اختلافات در بالا نیاز جوامع است.”

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان اشاره کرد “نشان داده نامتناسب بار بالاتر از COVID مرتبط با بیماری در جوامع رنگ و کسانی که با نرخ های بالاتر از فقر است.”

مقامات همچنین اعلام کرد تخصیص 4 میلیون دلار از یک مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری کمک مالی برای حمایت از توسعه و آموزش و پرورش و اطلاعات در مورد کوروناویروس منابع به اعضای جامعه.

مرتبط با: لس آنجلس Coronavirus موارد بالا 143,000

“داده های جمع آوری شده از شهرستان-پشتیبانی از تست سایت امتیاز به یک مورد روند بالاتر در آزمون رای مثبت نژاد و وضعیت اقتصادی و بالاتر مرگ و مير در سیاه و Latinx جوامع که در آن سن-حکم مرگ و مير دو برابر سفید پوستان” این شهرستان در بیانیه ای گفت.

این بیانیه ادامه داد: “تست مثبت یک شاخص مهم از سیر این بیماری همه گیر و توانایی برای ارائه به اندازه کافی تست مورد نیاز برای حفظ و انتقال کم است. میزان تست مثبت بالاتر است در میان Latinx جامعه از میان هر نژادی یا قومی در L. A. شهرستان; داده ها همچنین نشان می دهد که یک ارتباط مستقیم بین سطح فقر و تست مثبت.”

در میان تغییرات L. A. مقامات شهرستان می خواهید را به آدرس نابرابری در حال اضافه کردن شش سایت جدید در بالا نیاز مناطق از جمله Montebello دروازه جنوبی, Azusa چشم انداز شهر کامپتون و داونی/Norwalk و گسترش ظرفیت در سایت های موجود در بللفلور در شهر پومونا ال مونته و شرق لس آنجلس.

“هنگامی که ما در مناطق از کمترین نیاز به اضافه کردن تست سایت است تنها یک تکه از یک رویکرد گسترده تر و آن را متوقف نمی وجود دارد” گفت: اورژانس پزشک و وزارت بهداشت خدمات’ مدیر از زبان دسترسی و ورود دکتر اریکا فلورس اوریبه. “ما باید زن و شوهر که با قریب پزشکی و اجتماعی در منابع به اختلاف فاصله بسیار هدفمند از طریق لایه لایه در زبان و فرهنگی پاسخگو کمک رسانی و پشتیبانی می کند.”

به تاریخ L. A. شهرستان بهداشت عمومی تایید کرده است که بیشترین تعداد روزانه جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان با 4,244 موارد جدید و 2,103 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است. این countywide مجموع در طول این بیماری همه گیر است 140,307 موارد مثبت و 3,894 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de