LA County هیئت ناظران رای به پیش نویس رای گیری برای اندازه گیری موظف جامعه سرمایه گذاری

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس هیئت ناظران گذشت یک اندازه گیری سهشنبه که به شما اجازه رای دهندگان وزن در شهرستان بودجه در ماه نوامبر.

اندازه گیری که گذشت 4-1 اجازه می دهد تا هیئت مدیره به پیش نویس منشور اصلاح برای رای گیری که نیاز به حداقل 10 درصد از شهرستان بدون محدودیت به طور کلی بودجه صرف می شود در هدایت جامعه و سرمایه گذاری جایگزین حبس.

سرپرستان شیلا Kuehl و هیلدا سولیس پیشنهاد اصلاح آن را تکمیل اثر توسط 2024. هر چند اصلاح شده پیش نویس و در عین حال اندازه گیری می گوید که آن را منع توزیع هر جامعه بودجه از طریق سازمان های اجرای قانون — که شامل دفتر دادستان منطقه و سیستم دادگاه.

“این خوب است برای مطالعه نتایج حاصل از نژاد پرستی. این خوب است که به خود می گویند: “ما نیاز به انجام کاری در مورد این”‘ Kuehl گفت. “اما من چه میگویم و چه بسیاری از ما را تشکیل می گویند…است که در علاوه بر این به گفته شما می خواهید به انجام چیزی در مورد (آن) لطفا چیزی در مورد آن انجام. مطمئن است که تمام چیزهایی که شما در حال تلاش برای انجام و قرار نیست فقط ناپدید می شوند در یک پف از دود هنگامی که شما همه رفته اند در یک دهه است.”‘

ستیز بحث تقدم رای شهرستان با مدیر عامل شرکت Sachi Hamai و سرپرست کاترین Barger مخالف حرکت می کند.

“اثرات ممکن است خسته شده اید طی خوب بودجه سال, اما تبدیل خواهد شد به آسانی آشکار در طول رکود اقتصادی که حداکثر انعطاف پذیری است که تنها موثر ترین ابزار برای توسعه صدا و بودجه” Hamai گفت. “من می خواهم به اشاره است که در طول این همه گیر ما نیاز به این انعطاف پذیری برای بستن سال مالی 2019-20 بدون هر گونه اخراج.”

با انعطاف پذیری کمتر هیئت مدیره به احتمال زیاد خواهد بود مجبور به کاهش بیشتر در 2021-22 سال مالی Hamai گفت که انعطاف پذیری بوده است, کلید این شهرستان را مثبت ارزیابی اعتبار.

Kuehl متهم Hamai از ترسناک کار همکاران.

“التهاب اظهارات در مورد مردم چگونه خواهد بود قطعا گذاشته اگر ما این کار را کاملا طاقت فرسا,” Kuehl گفت.

Barger استدلال کرد که هیئت مدیره می تواند این تصمیمات با رای اکثریت و نه نیاز به این همه پرسی به صندوق های رای است که او به نام “غیر مسئولانه است.” او به نمونه هایی از میلیون ها دلار هیئت مدیره در حال حاضر سرمایه گذاری به نمایندگی از جامعه است.

“ما رای را به این تصمیم گیری” Barger گفت. “ما نمی نیاز به یک منشور به ما بگویید که چگونه به آن را انجام دهد. ما در حال انجام آن است.”

خیلی از شهرستان درآمد می آید از دولت فدرال و بودجه و تعیین شده است برای استفاده های خاص. L. A. شهرستان افزایش حدود 8.8 میلیارد دلار خود را در آن در درجه اول از طریق اموال و مالیات بر فروش و حدود 3.6 میلیارد دلار از این که بدون محدودیت است.

منشور اصلاح را محدود 10 درصد از کل محدودیت بودجه یا حدود 360 میلیون دلار برای جامعه سرمایه گذاری.

در حال حاضر حدود 20 درصد از محدودیت بودجه اختصاص داده شده به بخش کلانتر بودجه بیش از 3 میلیارد دلار. کلانتر الکس بیانوبا داده شد و پنج دقیقه به آدرس هیئت مدیره.

“من می خواهم به شما ارسال که لس آنجلس را ندارد و اولویت های است که شما را” کلانتر گفت: با استناد به یک مرکز تحقیقات پیو در سراسر کشور بررسی پیدا کردن که 73 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که پلیس صرف باید باقی می ماند در سطح فعلی و یا افزایش یافته است.

“هنگامی که شما سعی می کنید برای از بین بردن اجرای قانون و منبع اصلی امنیت عمومی خدمات به جامعه شما با به خطر انداختن عمومی” بییانوئبا گفت: هیئت مدیره.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de