LA County Coronavirus موارد صعود به سمت 300; Garcetti اعلام جدید منابع آنلاین برای کارگران

لس آنجلس (CBSLA) — موارد coronavirus در لس آنجلس صعود به نزدیک به 300 جمعه از جمله دو مرگ.

از بعد از ظهر جمعه تعداد COVID-19 موارد گزارش شده توسط لس آنجلس وزارت بهداشت بود 292 از جمله 12 نفر در لانگ بیچ و دو در پاسادنا.

مربوط به: هتل شرایتون در پومونا مورد استفاده قرار گیرد برای قرنطینه بیماران مبتلا به کروناویروس

ساحل طولانی که حفظ خود را در بخش بهداشت و درمان, گزارش دو مورد در اواخر صبح روز جمعه آوردن این شهرستان در مجموع به 14 و countywide مجموع به 294.

دکتر باربارا فرر, رئیس, شهرستان, بهداشت, پنج شنبه تاکید کرد که این شهرستان باید انتظار برای دیدن ادامه داد: افزایش موارد بیش از چهار تا 12 هفته است.

“اما این بدان معنا نیست که این اقدامات مهم است که شما همه برای مبارزه با این ویروس کار نمی کند,” او گفت:.

مرتبط با: هیچ برنامه ای برای تعطیل’: مترو می گوید: هیچ گزارش COVID-19 موارد بر MTA و اتوبوس و قطار

“اجتماعی فاصله بسیار مهم است و ما درخواست شما را به طور جدی هر کس تعهد به محدود کردن خود در مواجهه با دیگران و محدود کردن دیگران از در معرض بودن به شما. این یکی از راه های که ما می تواند همه جدی در مورد آنچه در آن به معنی سعی کنید به کم کردن سرعت افزایش تعداد موارد در اینجا در شهرستان است.”

هر دو L. A. شهردار اریک Garcetti و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز پنج شنبه اعلام کرد که “امن تر در خانه” سفارش.

منظور نیاز است که غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه با برخی از موارد استثنا به اثر رفت در نیمه شب و در روز جمعه Garcetti می خواستم برای اطمینان بخشیدن به مردم است که لازم است کسب و کار خواهد باز بماند.

“شما می توانید نگه دارید پر کردن مخزن گاز خود را, شما می توانید نگه دارید چیدن داروهای خود را وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی و از آن زمان به طبخ,” او گفت:. “وجود دارد بدون نیاز به بیش از خرید برای شما و یا خانواده خود را به خاطر مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و فروشگاه های سخت افزاری باز باقی خواهد ماند.”

اما با غیر ضروری کسب و کار مانند سالن ورزشگاه بارها و مغازه های خرده فروشی بسته شهرستان رهبران این بدان معناست که بسیاری از مردم از کار خواهد شد و بدون چک.

“من می دانم که این را عمده گونه های در کسب و کارهای کوچک و بزرگ” Garcetti گفت. یکی از راه های شما می تواند کمک به آن دسته از مردمی که کسب و کار شما به این است که قبل از خرید خدمات در حال حاضر که شما می دانید شما نیاز به در پایان دم از این است.”

Garcetti همچنین اعلام کرد راه اندازی لا مشاغل, پورتال یک سایت با منابع مانند اشتغال کمک یک شربت خانه مواد غذایی یاب و بهداشت و درمان منابع است.

شهردار همچنین گفت که در روز شنبه بیش از یک دوجین از این شهر پارک ها و مراکز تفریحی افتتاح خواهد شد به عنوان پناهگاه برای بی خانمان ها, کارکنان توسط کارکنان شهرستان.

Garcetti گفت که او انتظار دارد 42 از کسانی که پناهگاه باز شود در هفته های آینده برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 در میان جمعیت بی خانمان.

Newsom پنج شنبه هشدار داد که تعدادی از کالیفرنیا موارد است که به احتمال زیاد به موشک وار رفتن در هفته های آینده طرح ریزی 25.5 میلیون نفر — حدود 56 درصد از جمعیت در عرض دو ماه.

مقامات بهداشتی باید تاکید کرد پس از وقوع آغاز شد که در حالی که افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و زنان باردار می تواند عواقب شدید رنج می برند بیشتر از انقباض coronavirus تهدید که مبتلا به این بیماری در تمام گروه های سنی.

لس آنجلس به گزارش روز پنج شنبه دوم آن مرگ ناشی از ویروس است. مقامات شهرستان به نام بیمار اما بستگان خود را شناسایی و او را به عنوان 34 سال جفری Ghazarian از گلندورا.

تعداد موارد در کالیفرنیا در صدر 1,000 روز جمعه با California Department of Public Health قرار دادن شماره در 1,006 از جمله 19 مرگ و میر.

فرر گفت: هر کسی که احساس “استرس و ضعف” می توانید تماس بگیرید پشتیبانی 24 ساعته خط عمل توسط شهرستان و وزارت بهداشت روانی در 800-854-7771.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de