LA County Coronavirus موارد بالا 143,000; تست به گسترش به کامپتون, Montebello دیگر “نقاط داغ”

لس آنجلس (CBSLA) – اذعان به این بیماری همه گیر کوروناویروس در لس آنجلس است که در یک “هشدار دهنده و خطرناک فاز” شهرستان سلامت مدیر گفت: تعداد کل مرگ و میر و عفونت های رسیده از سطح رکورد.

تعداد کل موارد در لس آنجلس عبور 143,000 علامت جمعه حتی به عنوان مقامات بهداشت گفت: مرگ و میر به طور پیوسته کاهش یافته است.

مقامات می گویند COVID-19 مرگ و میر شده است به طور پیوسته روند نزولی حتی به تعداد موارد بستری شده اند نشان شدید را افزایش می دهد. (منبع: LACDPH)

این شهرستان اعلام کرد یکی دیگر از 2,758 موارد و 44 مرگ و میر و گفت که قصد دارد به گسترش coronavirus تست ظرفیت 65 ٪ در هفته های آینده.

تست گسترش تمرکز خود را در زیر خدمت “نقطه داغ” مناطق از عفونت از جمله Montebello دروازه جنوبی, چشم انداز شهر داونی Norwalk و کامپتون.

موجود تست سایت نیز در حال گسترش در مناطق مانند کریتوس در شهر پومونا ال مونته و شرق لس آنجلس به گفته مقامات.

“ما در یک هشدار دهنده و خطرناک فاز در این بیماری همه گیر در اینجا در L. A. شهرستان و ما در این محل همراه با 29 سایر استان ها در سراسر کشور” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. “این روند هشدار دهنده منعکس کننده رفتار از سه هفته پیش و آن را چند هفته برای دیدن اگر رفتار ما در حال حاضر از جمله عقبگرد قبلا افتتاح بخش کاهش می یابد و گسترش ویروس. آنچه ما امروز اثرات زندگی ما در هفته ها و ماه های آینده.”

و در روز چهارشنبه در لس آنجلس+USC مرکز پزشکی افسر ارشد پزشکی گفت: بی وقفه افزایش موارد می تواند به معنای کمبود تخت برای COVID-19 بيمار اگر آن را ادامه می دهد.

“موارد شده است به طور پیوسته افزایش هفته به هفته” دکتر براد اسپیلبرگ گفت. “آن را آهسته و مداوم بی امان افزایش است. آن را مانند آب افزایش فوق و آنها واقعا در بالای مالیات در حال حاضر و ما ICU را در سراسر شهرستان به شدت نهفته است. ما ICU بسیار نهفته ما تا به حال بیشتر COVID-موارد مثبت از هر بیمارستان در L. A. شهرستان است.”

اسپیلبرگ گفت: این بیمارستان تا به حال 50 COVID-19 بيمار در مارس و کارکنان فکر رفتن آنها به ضعف.

“در اینجا ما دو ماه و سه ماه بعد و ما دو مقدار” او گفت:. “و ما در حال برگزاری قوی است.”

مقامات می گویند COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به روند رو به پایین برای افراد 65 ساله و مسن تر اما بیشتر افراد جوان در حال اعتراف کرد. (منبع: LACDPH)

و فرر گفت: تنها راه برای مطمئن شوید بيمارستان منطقه غرق شده نیست با له از کروناویروس جدید بیماران در خانه بمانند.

“حتی اگر همه ما دست در تابستان کباب کردن, استخر احزاب و دیگر سرگرم کننده و عادی چیزهایی که ما انجام می شود در یک تابستان گرم در روز در ماه ژوئیه آن را هنوز هم نیست امن و یا هوشمند برای بازگشت به دیدن دوستان و خانواده که شما زندگی نمی کنند, با,” او گفت:.

این شهرستان شاهد آن بیشترین تعداد از تایید COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در یک روز و در روز شنبه با بیش از 4200 بیشتر موارد گزارش شده است. نه درصد از مردم تست شده در این شهرستان در حال مثبت برای ویروس, بالاتر از نرخ 7 درصد.

روزانه به طور متوسط تعداد مرگ و میر کاهش یافته و پس از هفته 20 ژوئن از طریق جولای 4, که در آن نقطه هفت روز به طور متوسط به نظر می رسد مسطح در حدود 30 مرگ و میر روزانه.

در طول COVID-19 روز رسانی دوشنبه, شهردار اریک Garcetti گفت که این شهر نزدیک بود به بالا بردن آن COVID-19 اضطراری وضعیت از “نارنجی” به “قرمز” که شهردار می گوید به معنی مردم خواهد بود خواست تنها به ترک خانه های خود را برای کالاهای ضروری و سفر به کار می کنند.

فرر گفت: این شهرستان ادامه خواهد داد برای نظارت بر اعداد و اگر آنها همچنان به افزایش بیش از هفته های آینده, شهرستان می تواند در مواجهه با برخی از ترسناک را انتخاب کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de