LA County Coronavirus مرگ و میر پیشی 4,500 به عنوان مورد تعداد رشد 4,800

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت روز شنبه گزارش داد 4,825 به تازگی تایید موارد از رمان coronavirus و بالا روزانه 91 به تازگی گزارش شده مرگ و میر آوردن countywide مجموع به 183,383 موارد و 4,516 مرگ و میر.

مردم با پوشیدن یک ماسک عبور توسط بسته شدن فروشگاه به زودی در سانتا مونیکا در تاریخ 28 ژوئیه. (عکس توسط والری مکن/AFP-Getty)

دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت: افزایش شدید در تعداد تا حدی بود که با توجه به قطعنامه از گزارش کارهای عقب افتاده از پیش از آن در هفته.

فرر گفت: بیش از 13,000 شهرستان کل موارد گزارش شده در کودکان با سن کمتر از 17 و در حالی که بستری شدن در بیمارستان در میان کودکان شده بود نسبتا پایین در طول همه گیر شده است یک سنبله اخیر به خصوص در میان کسانی که در سنین 12-17.

“این تعداد بسیار کمی از کودکان به طور کلی ، بستری شدن در بیمارستان در میان کودکان در تمام سنین در حال افزایش بوده است پس از مه” او گفت:.

با وجود تعداد زیادی از مرگ و میر گزارش روز شنبه, مقامات بهداشت گفت: در این شهرستان هفت روز به طور متوسط رای مثبت برگزاری مداوم در حدود 8.5 درصد و بیمارستان جدید پذیرش به نظر می رسد به درست کردن — حتی در صورتی که سطح بالاتر از ایده آل است.

همانطور که از چهارشنبه 2,045 تایید coronavirus بيماران بستری با 28 درصد درمان در بخش مراقبت های ويژه و 17 درصد در هواکش. فرر گفت: در دسترس بودن تعداد تخت و هواکش شده است برگزاری مداوم از آوریل.

دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر نیز گزارش داد که شهرستان نرخ انتقال بود 0.92 چهار شنبه, زیر معیار از 1. او گفت: کاهش نرخ انتقال و کاهش نرخ جدید بستری شدن در بیمارستان همزمان با محکم کردن از دستورات بهداشتی در اوایل ماه جولای.

“این خبر خوبی است اما در آن ما نیاز به درمان با احتیاط و حفظ آن رفتارهای,” او گفت:.

هر دو Ghaly و فرر در تشویق مردم به ادامه پوشیدن پوشش صورت شستن دست های خود را به ماندن در منزل در صورت امکان خودداری از جمع آوری با افراد خارج از خانواده خود و حفظ فاصله در حالی که در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر