لس آنجلس (CBSLA) – مقامات بهداشتی در لس آنجلس اعلام کرده اند بهداشت عمومی اورژانس بیش رمان coronavirus به عنوان شش مورد جدید تایید شد سه شنبه شب بالا بردن تعداد کل تایید محلی موارد به هفت.

یک زن می پوشد یک ماسک صورت در مونتری پارک کالیفرنیا در 27 فوریه سال 2020 است. (گتی ایماژ)

در یک کنفرانس خبری چهارشنبه L. A. County وزارت بهداشت اعلام شد که در آن اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری که اجازه خواهد داد که این شهرستان برای دسترسی به منابع بیشتر — از جمله دولت و بودجه فدرال برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

“این اقدامات حمایت ما آمادگی تلاش از جمله به طور موثر بسیج منابع مورد نیاز و مشارکت, افزایش تداوم عملیات برنامه ریزی و دنبال و با استفاده از کمک های متقابل همه در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19,” LACDPH مدیر دکتر باربارا فرر به خبرنگاران گفت:.

این شش مورد تاييد محلی آزمایشگاه فرر گفت. یک نفر در بیمارستان بستری و پنج نفر دیگر در حال قرنطینه در خانه های خود. سه نفر از بیماران جدید قرارداد این بیماری در حالی که سفر با هم در شمال ایتالیا.

وجود دارد در حال حاضر شده است در مجموع هفت مورد تأیید در L. A. شهرستان که قدمت آن به ژانویه. اولین مورد یک بیمار که در حال سفر از شهر ووهان کانون شیوع بیماری — گزارش شده در Jan. 26. که فرد پس از بهبودی کامل است و دیگر عفونی. هیچ یک از بیماران در معرض از طریق جامعه انتقال است.

“همه ما از شش مورد جدید مرتبط به فرض شناخته شده قرار گرفتن در معرض” فرر گفت. “وجود دارد هر یک سفر سابقه به یک منطقه با شیوع. وجود دارد قرار گرفتن در معرض شناخته شده مسافرانی که از مناطق که در آن وجود دارد شیوع. یا فرد تماس نزدیک با یک مورد تایید شده.”

در سه شنبه شب قیصر Permanente غرب L. A. مرکز پزشکی تایید آن نظارت بر coronavirus بیمار بود که خود قرنطینه در خانه خود را.

“ما نیاز مردمی به برنامه ریزی برای امکان اختلال در کسب و کار, مدرسه تعطیلی و تغییر و یا لغو انتخاب عمومی و رویدادها” فرر گفت.

Feller فاش کرد که “یک انفجار از موارد” می تواند نیاز به “اقدامات شدید” از جمله رویدادهای ورزشی برگزار می شود, پشت درهای بسته و بدون تماشاگر مجاز در.

طرفداران پوشیدن یکبار مصرف ماسک صورت قبل از جام حذفی دور پنجم مسابقه بین شفیلد ونزدی و منچستر سیتی در, Hillsborough, در تاریخ 4 مارس سال 2020 در شفیلد انگلستان است. (گتی ایماژ)

“اگر در هر نقطه که ما فکر می کنم که وجود دارد این است که دلیل خوبی برای ما بود نگران گسترده جامعه انتقال آنها هشدار داده شده است به این احتمال که ما ممکن است بخواهید برای تغییرات در رویدادهای بزرگ عمومی,” Feller گفت. “این می تواند باشد که بازی ها وجود دارد اما بدون تماشاگر. این می تواند باشد که محدودیت هایی وجود دارد به مردم چگونه هستند رو جمع آوری در رویدادهای عمومی است.”

این LACDPH نیز آغاز خواهد شد ramping تا COVID-19 تست در آن آزمایشگاهی یکی از 10 جمله آزمایشگاه های سراسر کشور که دریافت کرده است کیت های آزمایش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در ضمن مردم توصیه برای جلوگیری از دست دادن و در آغوش گرفتن و به اشتراک گذاری ظروف و منسوجات. اگر آنها در اماکن عمومی باید آنها را امتحان کنید و با حفظ فاصله شش فوت از مردم آنها را نمی دانم.

L. A. شهردار اریک Garcetti همچنین تایید کرد که صبح روز چهارشنبه او امضا بیانیه های اضطراری محلی برای شهرستان از L. A. او گفت: در این بیانیه اذعان دارد که “پتانسیل خطر بهداشت عمومی است و بالا و قابل توجه است.”

“وضعیت اضطراری قدرتمند ترین ابزار ما در اختیار ما” Garcetti گفت.

Garcetti گفت: بیانیه خود را اجازه می دهد تا برای هماهنگی بهتر میان سازمان بهداشت و درمان و آن را آسان تر برای دسترسی به تجهیزات اضطراری.

اورنج کانتی در حال حاضر اعلام coronavirus اورژانس در هفته گذشته.

با توجه به CDC COVID-19 گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de