LA County ناخن سالن میله تو سرو اجازه بازگشایی به عنوان Coronavirus مرگ و میر پیش افتادن از 3000

لس آنجلس (CBSLA) — شروع پنج شنبه اضافی کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در لس آنجلس حتی به مقامات گزارش 1,051 موارد جدید از رمان coronavirus و 36 ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر.

اصلاح سلامت به منظور اجازه خواهد داد که زیر بخش های کسب و کار برای بازگشایی, با تغییرات:

  • کارت اتاق, ماهواره, wagering امکانات و racetracks با هیچ تماشاگران;
  • مراقبت شخصی از جمله esthetician مراقبت از پوست و لوازم آرایشی خدمات; electrology; ناخن سالن; هنر بدن حرفه ای تاتو سرو microblading و دائمی را; و سوراخ کردن مغازه ها و ماساژ درمانی ؛
  • بارها از wineries کارخانه های لبنی و مزه ،

کارکنان و بازدید کنندگان را به کسب و کار مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در اطراف افراد دیگر و تمرین فیزیکی فاصله حداقل شش فوت در همه زمان ها و برخی از کارکنان ممکن است نیاز به پوشیدن چهره سپر.

“برای بسیاری از خانواده هایی که در عزای عزیزان از دست رفته به COVID-19 لطفا ما را قبول صمیمانه همدردی گفت:” دکتر باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی. “COVID-19 نهفته است هر کس در سراسر شهرستان و همه ما احساس خسته الزامات ایمنی و در عین حال ما هنوز هم باید برای پیدا کردن آن را در درون خودمان به انجام بخشی از ما برای محافظت از هر یک از دیگر از گسترش ویروس. به عنوان بیشتر بخش دوباره باز ما در معرض خطر از دست دادن همه پیشرفت ما را ساخته اند در کاهش گسترش, اگر ما را نمی, هر احتیاط ممکن است برای جلوگیری از افشای دیگران و خودمان را به virus.”

لس آنجلس پنج شنبه گزارش داد 1,051 موارد جدید و 36 میر پنج شنبه, آوردن countywide مجموع به 78,227 موارد و 3,027 مرگ و میر.

وجود دارد 1,429 مردم در بیمارستان بستری پنج شنبه با 29 درصد درمان در بخش مراقبت های ويژه و 22 درصد در هواکش.

اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان بازگشایی برنامه های آنلاین یافت می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de