LA County Parks بازگشایی چلپ چلوپ پد شنا در سواحل امروز


لس آنجلس (CBSLA) — مدرسه بیرون اردوگاه ها بسته هستند اما L. A. شهرستان بازگشایی آن چلپ چلوپ پد شنا در سواحل و دیگر امکانات ایمنی جدید پروتکل فقط در زمان برای یک موج گرما.

چلپ چلوپ پد با مناطق بازی در 18 پارک ها و شنا کردن در سواحل فرانک G. Bonelli پارک منطقه ای و کستیک دولت و سانتافه سد مناطق تفریحی پنج شنبه باز خواهد شد. شهرستان, استخر, اما, بسته باقی می ماند از طریق تابستان است.

(منبع عکس: فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ)

کودکانی که بازی در آب در چلپ چلوپ پد و شنا در سواحل را نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک, اما پدر و مادر نظارت بر خواسته خواهد شد که به پوشیدن پوشش صورت و رعایت فاصله فیزیکی. گروه تجمعات را نیز مجاز نمی باشد.

“ما همه را دعوت به لذت بردن از سرگرم کننده در تابستان با مراجعه به ما چلپ چلوپ پد شنا در سواحل و سایر امکانات رفاهی در L. A. شهرستان پارک” مدیر نرما E. گارسیا گفت. او گفت که شهرستان لا پارک برگزار شده با بیش از 90 پارک شهرداری و وزارت بهداشت برای توسعه COVID-19 سلامت, روش برای حفظ کارکنان و پارک مهمانان امن است.

شهرستان نیز ارائه خواهد شد یک شبه خانواده ماهیگیری و کمپینگ حوادث در انتخاب منطقه ای پارک شروع جمعه و یک بازنگری شده, پارک, پس, تاریک, برنامه شروع خواهد شد ژوئیه 16 در انتخاب پارک.

ماهانه روز تابستان اردوگاه های ارائه شده در 50 مکان برای کودکان 6 ساله و مسن تر. ثبت نام باز است رایگان یا کاهش هزینه گزینه های در دسترس است.

این شهرستان دارای یک لیست کامل از فعالیت ها و جزئیات در COVID-19 پروتکل ها در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net