LA County گزارش 1,584 جدید کروناویروس موارد 48 اضافی مرگ و میر

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش 1,584 به تازگی تایید موارد COVID-دوشنبه 19 و 48 اضافی مرگ و میر آوردن countywide مجموع به 116,570 موارد و مرگ و میر بر 3,534.

مقامات همچنین گزارش 1,921 مردم در بیمارستان بستری شد دوشنبه, بالاترین تعداد بستری شده در هفته گذشته است.

از کسانی که در بیمارستان بستری 28 درصد از این افراد در بخش های ICU و 18 درصد در هواکش.

“موارد صعودی بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است و عمدتا این همه بازتاب بسیاری در جامعه بیشتر گسترش گفت:” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر.

لس آنجلس سرپرست کاترین Barger گفت: این رای از مردم که در حال آزمایش برای coronavirus و تبدیل به مثبت افزایش یافته است به
10 درصد بیش از هفت روز گذشته یک نشانه ای از افزایش جامعه انتقال ویروس است.

تا به امروز بیش از 1.1 میلیون نفر آزمایش شده برای این ویروس در این شهرستان است.

مقامات دولتی همچنین گزارش هشدار دهنده افزایش موارد از تعطیلات آخر هفته. بین جمعه و شنبه بیش از 7,200 مردم آزمایش مثبت در کالیفرنیا است.

“این روشن است که پس از ماه از قرنطینه همراه با بازگشایی بخش های بسیاری در طول چند هفته ما تا به حال تعداد زیادی از مردم بی اعتنایی به شیوه های بسیار است که ما مجاز به سرعت گسترش” فرر گفت.

“متاسفانه این وضعیت نمی تواند ادامه یابد. ناتوانی ما به دنبال ابتدایی ترین کنترل عفونت و فاصله بخشنامه منجر به بیماری های جدی و حتی مرگ مردم ما عشق و مرگ از کسانی که توسط دیگران است.”

هفته گذشته این شهرستان را به وزارت بهداشت گزارش افزایش 7,232 coronavirus موارد برای پنج شنبه, جمعه و شنبه.

روز جمعه به تنهایی وجود دارد 3,187 موارد جدیدی از کروناویروس که بالاترین گزارش موارد جدید به تاریخ.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازگشایی پروتکل برای L. A. شهرستان مراجعه سلامت عمومی در سایت www.publichealth.lacounty.gov.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de