LA County گزارش 1,703 به تازگی تایید موارد Coronavirus; 10 مرگ و میر

لس آنجلس (CBSLA) — مقامات در روز یکشنبه منتشر شده جدید تایید موارد COVID-19 لس آنجلس گزارش اضافی 1,703 تایید موارد جدید و 10 مرگ و میر.

جدید مرگ سه نفر بیش از سن 80, سه نفر بین سنین 65 و 79 یکی بود بین سنین 50 و 64 و یک نفر بین سنین 30 تا 49. هفت حال اساسی شرایط بهداشتی.

“ما ارسال تسلیت ما و نماز را به همسایگان ما که از دست عزیزان به COVID-19 از جمله خانواده و همکاران عزاداری دو اختصاص داده شده پاسخ اول — شهر لس آنجلس آتش نشانی آتش نشان و یک Los Angeles Police Department افسر گفت:” باربارا فرر, دکترا, MPH, پزشکی, مدیر بهداشت عمومی.

فرر رفت و گفت: “این اقدامات هر یک از ما را تحت تاثیر قرار زندگی دیگران از جمله مردم ما تکیه می کنند برای محافظت از ما — اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان. ما می دانیم که ماندن جسمی دور از مردم در خانواده خود پوشیدن پوشش صورت و دست شستن کار را اغلب به سرعت گسترش COVID-19 و موجب صرفه جویی در زندگی می کند. این بیماری همه گیر شده است غم انگیز برای بسیاری از افراد و خسته کننده و طاقت فرسا برای بسیاری از. ما می دانیم که هر چه زودتر ما به عقب بر گردیم به کاهش گسترش هر چه زودتر ما می توانیم حرکت رو به جلو در بهبود ما سفر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر