LA County گزارش 2,169 جدید کروناویروس موارد و 23 جدید مرگ و میر; سنبله در موارد میان افراد جوان

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش 2,169 جدید کروناویروس موارد و 23 جدید مرگ و میر ناشی از شنبه.

هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی است که بیش از 1,900 کارشناسان بهداشت و درمان گفت که از میانگین 1,379 دو هفته پیش.

از مرگ و میر 23, 12 افرادی که فوت شده بیش از سن 65 سال و 13 نفر شرایط بهداشتی اساسی.

لا بهداشت گفت: در یک صدای جیر جیر که coronavirus موارد در حال افزایش در میان ساکنان شهرستان که بین 18 تا 40 سال به عنوان آنها مردم را تشویق به ادامه مصرف اقدامات ایمنی برای حفظ امنیت در جریان همه گیر.

موارد همچنان به افزایش در سراسر شهرستان به عنوان تست ظرفیت همچنان به افزایش و اقامت در خانه سفارشات در حال آرام بودن.

تا به امروز مسئولان شهرستان باید شناسایی 95,371 موارد مثبت coronavirus و در مجموع 3,285 مرگ و میر.

“بسیاری از مردم در جامعه ما در حال تجربه از دست دادن و غم و اندوه در این بیماری همه گیر. ما از شما فکر می کنم هر روز و عمیقا متاسفم برای از دست دادن خود را گفت:” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر. “ما در یک لحظه بحرانی در ما COVID-19 بازیابی سفر. در طول چند هفته گذشته کسب و کار و فضاهای عمومی باید بازگشایی شد و بسیاری از مردم شده اند و در اطراف دیگران است.”

در روز شنبه در ونیز ساحل, جمعیت تقسیم شدند بین ماسک استفاده کنندگان و مردم بدون.

یک ماسک دستور قرار داده بود به محل توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در اوایل این ماه نیاز به ماسک در شرایط زیر در بسیاری از مواقع از جمله به دست آوردن خدمات بهداشت و درمان در انتظار و یا در حمل و نقل عمومی سوار-به اشتراک گذاری و تعامل با مردم ،

بهترین حفاظت در برابر coronavirus است برای شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از دست زدن به چشم ها بینی و دهان با دست نشسته ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید و تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن لباس های تمیز کردن صورت-پوشش ،