LA County گزارش 2,593 جدید کروناویروس موارد 13 و میر; ورزشگاه, سالن سرپوشیده و مراکز و دستور داد به

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش 2,593 به تازگی تایید موارد از رمان coronavirus و 13 مرگ و میر دوشنبه آوردن countywide مجموع به 136,129 موارد و 3,822 مرگ و میر.

مشتریان عمل اجتماعی فاصله در حالی که انتظار در خط برای سفارش غذا در روح پیتزا در تاریخ 10 ژوئیه در لس آنجلس. شبح پیتزا ملروز خیابان راه رفتن-تا پیتزا فروشی سازگار به عامل طول COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس توسط رودین Eckenroth/گتی ایماژ)

این گروه همچنین گزارش آن را در ادامه به دیدن شواهد از افزایش جامعه گسترش COVID-19 با 2,056 مردم در بیمارستان بستری — 28% که در بخش های مراقبت ويژه و 20% که در هواکش. مثبت نرخ تعداد افرادی که تست مثبت برای COVID-19, ثابت باقی مانده است و در 9 درصد با بیش از 1.3 میلیون نفر از مردم تست شده است.

خبر ادامه داد: خروش آمد به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور بسته شدن تمام چراغهای عملیات در رستوران ها, میله, ورزشگاه, کلیساها و مراکز و مکان های دیگر در 30 شهرستانهای ایالت — از جمله لس آنجلس و اورنج — در تلاش برای کند کردن انتقال این بیماری است.

“ما توجه به راهنمایی که دولت به ما می دهد برای به اجرا درآوردن این دولت جدید مورد نیاز ما را تغییر دهند و سلامت خود ما افسر سفارش” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت: در طول یک شنبه جلسه. “و من می دانم که این گام در بازیابی ما سفر بسیار مأیوس کننده است اما ما باید همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از ویروسی شدن, پخش كردن, از مردم ما عاشق بیمار و از باعث مرگ نابهنگام.”

وزارت بهداشت نیز با صدور آن دستورالعمل جدید در بازگشایی مدارس ابتدایی و متوسطه در L. A. شهرستان است.

“پروتکل های اجازه مدارس برای بازگشایی در فرد کلاس درس” این شهرستان در بیانیه ای گفت. “مدرسه دوباره دهانه هدایت خواهد شد توسط دولت و توسط هر مدرسه منطقه تصمیم گیری در مورد چگونه به بهترین پیکربندی فرصت های یادگیری در گیر با توجه به سطح جامعه انتقال و آنچه علم به ما می گوید در مورد خطرات.”

و اگر این پروتکل به عنوان یک نقشه راه برای مدارس برای بازگشایی با خیال راحت لس آنجلس Unified School District روز دوشنبه گفت که آن را نمی خواهد باید در دانشگاه آموزش این سقوط.

مقامات بهداشت همچنین با تاکید بر اهمیت شستن دست خود جدا اگر بیمار تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن چهره پاک پوشش در حالی که در خارج از خانه است.

“همه ما از اقدامات و رفتارهای در حال حاضر کمک به تعیین آنچه که ما زندگی جوامع ما و اقتصاد ما خواهد بود در ماه های پیش رو” فرر گفت.

اما سلمانی صاحبان کریستین و ریک چوب گفت: آنها در حال حاضر می دانیم آنچه در آن خواهد بود اگر آنها را در خود لاگونا هیلز بنابراین آنها گفت: آنها هنوز هم برنامه ریزی شده برای باز کردن درهای خود را روز سه شنبه.

“از آنجا که زمانی که ما بازگشایی دوباره در دو هفته یا دو ماه و یا هر آنچه که او تصمیم می گیرد این بار ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک و ما هنوز هم می شود مطابق با اصول” ریک گفت. “این هیچ ربطی به با یک وطن پرست آن همه چیز را با نگه داشتن این آرایشگاه باز کرده و این افراد را به خانواده های تغذیه و خانواده تغذیه می کند.”

و JB Fitts که صاحب رایانه تاج شهرستان در پاسادنا گفت: او سعی خواهد کرد برای زنده ماندن آخرین تعطیلی با حرکت از کلاس خارج به عنوان مجاز توسط دولت, چرا که او گفت که او باور ندارد که دولت فراهم کرده است شواهد کافی برای یکی دیگر از خاموش کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de