LA County گزارش 2,628 Coronavirus موارد 41 جدید و میر

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش 2,628 به تازگی تایید موارد از رمان coronavirus و 41 میر پنج شنبه, آوردن countywide مجموع به 185,872 موارد و 4,552 مرگ و میر.

ترافیک باعث می شود راه خود را به و از یک COVID-19 سایت آزمون در ورزشگاه طفره زن 30 جولای. (عکس توسط فردریک J. Brown/AFP-Getty)

این گروه همچنین گزارش 2,022 موارد تایید شده بودند در حال حاضر در بیمارستان بستری با 27 درصد درمان در بخش مراقبت های ويژه. مقامات گفته بودند در مجموع 2,597 فتح کرد گرفته شد تایید و موارد مشکوک در بیمارستان بستری با 17 درصد در هواکش.

آخرین شماره آمده که وزارت بهداشت اعلام کرد یک متن جدید-بر اساس نظرسنجی برای نظارت بر COVID-19 علائم در سراسر شهرستان در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی در مورد خوشه و روند. وزارت بهداشت و درمان گفت: برنامه Angelenos در عمل به شما کمک کارگران به عنوان پاسخ آنها به جوامع آسیب دیده.

“ما در حال اضطراب به اطمینان حاصل کنید که وجود استراتژی های نوآورانه برای همکاری با ساکنان به سرعت گسترش” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “پیام کوتاه است که یک راه آسان برای برقراری ارتباط با مردم به خصوص جوان ما ساکنان بنابراین ما خوشحالیم که به Angelenos در اقدام ابتکاری بیماری برنامه نظارت در محل.”

لس آنجلس از ساکنان که 18 سال یا مسن تر با دسترسی به تلفن همراه قادر به ارسال و دریافت پیام های متنی می تواند داوطلب برای بررسی با ارسال متن “@محافظت” به 35134. این نظرسنجی همچنین می توان با مراجعه به وب سایت وزارت.

این بررسی در دسترس در زبان انگلیسی و اسپانیایی متشکل از پنج پرسش و باید کمتر از یک دقیقه برای تکمیل. تمام پاسخ های محرمانه و تنها مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بخش درک بهتر گسترش COVID-19 و نحوه پشتیبانی بهتر ساکنان.

مقامات بهداشت نیز نامیده می شود در Angelenos به ادامه پوشیدن پوشش صورت ماندن در زمانی که امکان پذیر است و صرفنظر از جمع آوری با افراد خارج از خانواده خود را.

“ما باید همه ما برای کمک به محافظت از جامعه ما و صرفه جویی در زندگی” فرر گفت. “راه اصلی برای انجام این کار است به رعایت بهداشت عمومی بخشنامه ها – جلوگیری از جمع آوری با افرادی که با شما زندگی نمی کنند با پوشیدن چهره و پوشش حفظ فاصله فیزیکی و شستن دست اغلب.”

با نتایج تست در دسترس برای بیش از 1.7 میلیون نفر از مردم این شهرستان را به طور کلی مثبت نرخ برگزاری مداوم در 10٪.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر