لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش 2,667 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد و 51 بیشتر مرگ و میر جمعه آوردن countywide مجموع به 127,358 موارد و 3,783 مرگ و میر.

یک نمای هوایی از رانندگان به انتظارنشسته بودند تا به آزمایش می شود برای COVID-19 در یک پارکینگ در ورزشگاه طفره زن جولای 10. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

مقامات بهداشت نیز گزارش داد که 1,995 مردم بودند در حال حاضر در بیمارستان بستری با 26 درصد درمان در بخش مراقبت های ويژه و 17 درصد در هواکش.

این گروه همچنین گزارش شده است که با نتایج تست در دسترس برای تقریبا 1.27 میلیون نفر به طور مثبت نرخ برگزاری مداوم در 9% هر چند روزانه مثبت نرخ 10 درصد.

آخرین شماره آمده به عنوان گروه گفت که در ادامه به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی کردند.

“در حال حاضر وجود دارد بیش از 1500 تماس با ردیاب در بهداشت عمومی که مصاحبه افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و ساکنان لس آنجلس کانتی” این گروه در بیانیه ای گفت. “قبل از این بیماری همه گیر بهداشت عمومی تا به حال حدود 200 کارکنان که آیا تماس با ردیابی به عنوان بخشی از وظایف خود را به طور منظم و با تمرکز بر بیماری سل بیماری های مقاربتی و دیگر حاد مسری و قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند سرخک است.”

وزارت بهداشت و درمان گفت: کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 باید انتظار یک تماس از یک متخصص سلامت که جمع آوری اطلاعات در مورد امکان قرار گرفتن در معرض و شناسایی دیگران که ممکن است همچنین قراردادی به این بیماری است.

“اطلاعات محافظت شده است و نمی تواند با دیگران به اشتراک گذاشته به جز در شرایط اضطراری” وزارت بهداشت گفت. “لطفا توجه داشته باشید یک متخصص بهداشت هرگز از آنها بخواهید برای یک شماره امنیت اجتماعی پرداخت و یا مستند وضعیت.”

برای کسانی که شده اند در تماس با یک متخصص بهداشت یا کسانی که نیاز به تماس می توانید با تماس با COVID-19 مورد اطلاعات خط در 1-8333-540-0473.

مقامات بهداشت نیز نامیده می شود برای مردم به در خانه باقی می ماند به عنوان تعدادی از موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش, به خصوص اگر آنها باور دارند که قرارداد این بیماری است.

“همانطور که ما همچنان به افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما فکر می کنم شما می تواند مثبت باشد و در حال انتظار نتایج تست به ماندن در خانه و عمل به عنوان اگر شما در حال مثبت برای COVID-19” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “این به این معنی خود جدا برای 10 روز و 72 ساعت پس از علائم و تب فروکش می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de