LA County گزارش 2,885 جدید کروناویروس موارد 62 مرگ و میر

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش 2,885 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد جمعه و اضافی 62 تلفات آوردن countywide مجموع به 150,319 موارد و 4,047 مرگ و میر.

مشتریان با پوشیدن ماسک در گذشته راه رفتن و لوازم مدرسه در حالی که خرید در فروشگاه وال مارت جولای 17 در Burbank. (عکس از رابین بک/AFP-Getty)

خبر می آید که مقامات بهداشت گفت: آنها در ادامه به نظارت بر multisystem التهابی سندرم در کودکان نیز به نام MIS-C موثر بر کودکانی که ممکن است در معرض و یا تشخیص داده شده با COVID-19.

“ما می دانیم که بیش از 10 ، 000 کودکان و نوجوانان آلوده شده اند با COVID-19” دکتر باربارا فرر شهرستان بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت. “کسانی که مبتلا MIS-C نادر هستند اما ما در حال نظارت بر این بیماری ویرانگر.”

مقامات شهرستان گفت: تا به امروز وجود داشته است 15 شناسایی موارد در L. A. شهرستان 40 درصد از شناسايی شدند که در کودکان با سن کمتر از 5 40 درصد و در کودکان بین سنین 6 و 12 سال و 20 درصد در کودکان بین سنین 13 و 20. هیچ یک از کودکان مبتلا به این بیماری فوت کرده اند.

MIS-C یک بیماری است که در آن قسمت های مختلف بدن می تواند تبدیل به التهاب از جمله قلب و ریه و کلیه و مغز و پوست و چشم و یا اندام های دستگاه گوارش.

با توجه به بخش بهداشت و 73 درصد از موارد گزارش شده در Latinx کودکان است.

“من همچنین می خواهم برای هشدار دادن به پدر و مادر است که حتی اگر ما کودکان و نوجوانان ممکن است نشان نمی دهد همان علائم و بیماری COVID-19 هنگامی که در مقایسه با افراد مسن تر آنها می تواند گسترش COVID-19 مانند هر کس دیگری و باید پوشیدن پوشش صورت اگر آنها دو سال و مسن و آنها باید همچنان به تمرین فیزیکی دورى و اجتناب از جمع آوری با افراد خارج از خانواده” فرر گفت.

به عنوان جمعه 2,122 تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان بستری شد, 26 درصد از آنها تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه و 18 درصد در حال حاضر بر روی هواکش.

با نتایج آزمایش های موجود برای بیش از 1.46 میلیون نفر از مردم این شهرستان را مثبت رای ادامه داد: برای برگزاری مداوم در 9٪.

همچنین در روز جمعه یک افسر بهداشت دستور صادر شد به پایبندی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را زودتر اعلام کرد که دانش آموزان در استان ها در این لیست دیده بان — از جمله L. A. شهرستان — اجازه داده نمی شود به بازگشت به کلاس درس در این پاییز.

اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان, آخرین اطلاعات عمومی و سلامتی سفارشات آنلاین یافت می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de