LA County گزارش 49 جدید, مرگ و میر, 2,014 موارد اضافی; شروع خواهد شد با استناد به کسب و کار نقض دستورات بهداشتی

لس آنجلس (CBSLA) — شروع در پایان ماه اوت کسب و کار است که قادر به تطابق با بهداشت محلی دستور به محدود کردن گسترش این رمان coronavirus را جریمه تا 500 دلار لس آنجلس وزارت بهداشت پنج شنبه اعلام کرد.

مردم با پوشیدن پوشش صورت در صف انتظار به فروشگاه در خارج جولای 22 در Burbank. (عکس از رابین بک/AFP-Getty)

“من خوشحال هستم که ما شاهد بزرگ انطباق در برخی از مناطق و ما می خواهیم به ادامه مراجعه کنید که” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “اما ما نیاز به برنامه ریزی طولانی مدت بازگشایی ما بخش های اقتصادی در حالی که اطمینان از سلامت و امنیت از ما ساکنان و نیروی کار ما.”

کسب و کار ذکر شده برای noncompliance روبرو خواهد شد 100 دلار جریمه برای اولین جرم و 500 دلار جریمه نقدی و 30 روز اجازه تعلیق برای جرائم متعدد این اداره گفت.

همه کسب و کار در لس آنجلس از جمله کسانی که نه مجوز و مجاز توسط بخش منوط به اجرای.

“ما می خواهیم به معقول و کار با صاحبان کسب و کار, اما ما همچنین می دانیم که زمان از جوهر به سرعت گسترش این ویروس ها و محافظت از سلامت کارگران و مشتریان و خانواده های آنها” فرر گفت.

پس از این بخش گفت: آن را دریافت کرده بود 17,808 گزارش از کسب و کار نقض بهداشت محلی سفارشات و تا به حال بررسی بیش از 17,000 رستوران 3,500 فروشگاه های مواد غذایی, 600 استخر و 3000 کسب و کار در بخش های دیگر.

از کسانی که مورد بررسی 26 رستوران یک فروشگاه مواد غذایی یک استخر و 67 کسب و کار در بخش های دیگر بودند دستور داد بسته پس از شکست به رعایت بهداشت محلی سفارشات.

این حرکت به عنوان مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 49 ویروس های مربوط به مرگ و میر و 2,014 موارد اضافی آوردن countywide مجموع به 4,262 مرگ و میر و 166,848 موارد تایید شده.

از روز شنبه وجود دارد 2,210 موارد تایید شده در حال حاضر در بیمارستان بستری 28% که تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه و 19% که در هواکش. این پنجمین روز متوالی با بیش از 2,200 بستری COVID-19 بيمار.

با نتایج تست در دسترس برای تقریبا 1.59 میلیون نفر از مردم این شهرستان گزارش شده به طور کلی 10 درصد رای مثبت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de