LA County گزارش جدید 50, مرگ و میر, 2,741 اضافی Coronavirus موارد

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش 2,741 به تازگی تایید موارد از رمان coronavirus و 50 اضافی مرگ و میر سهشنبه آوردن countywide مجموع به 161,673 موارد و 4,154 مرگ و میر.

داوطلبان بار مواد غذایی رایگان به اتومبیل برای افرادی که نیاز به در یک جامعه توزیع مواد غذایی مواد غذایی بانک در Crenshaw محله لس آنجلس در جولای 18. (عکس از رابین بک/AFP-Getty)

از موارد جدید گزارش شده توسط وزارت بهداشت 57 درصد گزارش شده در افراد با سن کمتر از 41 ادامه روند اخیر جوانتر Angelenos رانندگی عفونت های جدید و گسترش COVID-19.

“تراژدی از آنچه شاهدش هستیم این است که بسیاری از ما جوانتر ساکنان در حال تعامل با یکدیگر و پیوستن به توصیه می شود اقدامات پیشگیری در حالی که ما ساکنان مسن در ادامه به تجربه نتایج حاصل از این افزایش گسترش با بدترین سلامت از جمله مرگ” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “مردم بیش از سن 65 سال به حساب 11 درصد از همه موارد اما حساب برای نزدیک به 75 درصد از تمام مرگ و میر.”

مربوط به: شهرستان لا صرف 10 میلیون دلار در COVID-19 تماس با ردیابی تلاش خواهد دست از 20 دلار کارت هدیه به عنوان مصاحبه انگیزه

از سه شنبه 2,218 تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان بستری باقی مانده — با 26 درصد درمان در بخش مراقبت های ويژه و 18 درصد در هواکش — سومین روز متوالی با بیش از 2,200 بستری شدن در بیمارستان.

با نتایج تست در دسترس برای بیش از 1,559,000 افراد مقامات بهداشتی گزارش کلی 9.6 درصد مثبت رای دادن تا کمی از هفته گذشته است.

مقامات بهداشت همچنین ادامه داد: به اصرار ساکنان برای جلوگیری از شلوغ اماکن و فضاهای محدود و تماس نزدیک با افرادی که در خانواده خود و برای همیشه پوشیدن چهره و پوشش ،

“رفتارهای ما از جمله پوشیدن پوشش صورت و پایبندی فیزیکی, فاصله —اقدامات ساده از مهربانی و مراقبت — می توانید محافظت از کسانی که ما را دوست دارم” فرر گفت.

اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان نقشه راه برای بازیابی را می توان در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de