LA شهرستان گزارش 798 موارد جدید کروناویروس, 5 مرگ و میر اضافی; می گوید تعداد پایین تر است به دلیل تاخیر تعطیلات

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس مقامات بهداشت شهرستان گزارش 798 موارد جدید ویروس کرونا در روز یکشنبه و پنج مرگ و میر اضافی.

تا به امروز، کل این شهرستان در حال حاضر در 248،334 مورد تایید شده و 6،005 مرگ و میر از همه گیر آغاز شده است.

مقامات گفتند اعداد کمتر نشان دهنده تاخیر در تعطیلات آخر هفته روز کارگر است.

رهبران در لس آنجلس شهرستان همچنان به ساکنان در برابر احزاب بزرگ و یا گردهمایی هشدار می دهند، که می تواند به افزایش موارد، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مانند آنچه که شهرستان پس از روز یادبود و چهارم ژوئیه تجربه منجر شود.

مرتبط: مردم محلی به دنبال امداد از گرمای شدید توسط گله به سواحل

مردم گله به ساحل در طول تعطیلات آخر هفته نیز خواسته می شود به دنبال دستورالعمل های ایمنی کروناویروس، از جمله حفظ دوری فیزیکی و پوشیدن ماسک در خارج از آب نگه دارید.

گری جونز، مدیر سواحل و هاربر در بیانیه ای اعلام کرد: «ما نمی توانیم به اندازه کافی بر اهمیت پیروی از دستورالعمل های بهداشت عمومی تاکید کنیم.» “این کاملا ضروری است که beachgoers اجتناب از جمعیت. اگر سواحل بیش از حد شلوغ شوند، ممکن است مجبور به بستن دوباره آنها شود.»

با افزایش درجه حرارت در سراسر Southland افزایش خطر آتش سوزی، وزارت شهرستان سواحل و هاربر نیز به ساکنان یادآوری کرد که کباب و bonfires در سواحل و در پارکینگ ساحل مجاز نیست.

برای کسانی که به دنبال امداد رسانی از گرما، مراکز خنک کننده در سراسر لس آنجلس شهرستان باز شد و آن مکان ها اقدامات احتیاطی برای کمک به جلوگیری از گسترش کروناویروس انجام داده اند.

(© Copyright 2020 CBS Broadcasting Inc. All Rights Reserved. سرویس خبری شهر در این گزارش سهیم بود.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر