LA County گزارش بالاترین تک بعد کل جدید کروناویروس موارد

لس آنجلس (CBSLA) — به عنوان کسب و کار بیشتر و جاذبه های آماده سازی برای بازگشایی لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش دیگری 46 و میر نسبت به رمان coronavirus پنج شنبه در حالی که همچنین با تایید بالاترین تک-بعد تعداد موارد جدید.

شهرستان وزارت بهداشت گزارش 1,857 فتح کند گرفته شد به تازگی تایید موارد ویروس, آوردن countywide مجموع به 2,813 مرگ و میر و 68,875 موارد است.

در حالی که این بزرگترین واحد-روز تعداد موارد جدید اعلام شده توسط این شهرستان در طول همه گیر مقامات بهداشت گفت: حدود 600 از این موارد نتیجه جمع شدن در این گزارش از نتایج آزمون.

از افرادی که فوت کرده اند از ویروس 93 درصد گفته اند که شرایط بهداشتی اساسی یک درصد است که تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است در طول بیماری همه گیر.

جدید مرگ و میر آمده در آستانه تجدید نظر بهداشتی جهت است که اجازه خواهد داد که یک آرایه وسیعی از کسب و کار و جاذبه های بازگشایی در لس آنجلس.

سینما و کافه شدند و در نظم جدید, حتی اگر دولت منتشر کرده است پروتکل های اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی اگر فردی شهرستانهای را تایید کند.

شهرستان مقامات بهداشتی اشاره کرد که عمومی-ایمنی محدودیت در محل در تمام بازگشایی کسب و کار از جمله حکم برای پوشیدن پوشش صورت و نیاز به اجتماعی فاصله.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de