LA County گزارش بیش از 2000 جدید COVID-19 موارد برای چهارمین روز متوالی

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 2000 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد شنبه برای چهارمین روز متوالی.

مقامات بهداشت تایید وجود دارد 2,002 موارد اضافی از COVID-19 گزارش آوردن countywide مجموع به 105,507 — هر چند مقامات اشاره کرد که آنها از دست رفته گزارش از یکی از شهرستان های بزرگتر labs.

وجود دارد همچنین 35 بیشتر مرگ و میر گزارش شده آوردن این شهرستان تلفات به 3,402.

مقامات همچنین گزارش شده است که این شهرستان شد و در ادامه به شیب را افزایش می دهد در جامعه گسترش ویروس. با نتایج تست در دسترس برای تقریبا 1,120,000 افراد کانتی گزارش 9 درصد از مردم شد تست مثبت است.

همانطور که از چهارشنبه 1,889 مردم در بیمارستان بستری شد و 27 درصد از آنها در بخش های مراقبت ويژه و 18 درصد از آنها در هواکش — بیشترین تعداد افراد بستری از اوایل ممکن است.

این شهرستان همچنین اعلام کرد یک اصلاح بهداشت سفارش خواستار بسته شدن محیط در فرد ناهار خوری در رستوران و سالن موزه ها و سالن باغ وحش ها و آکواریوم ها و cardrooms و ماهواره wagering امکانات به چین با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستورات.

“من می دانم که این تعطیلی ها خسته کننده و دلخراش است به فکر می کنم ما در حال از دست دادن زمین” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “فوری این اقدامات به ما یک شانس به دست آوردن مجدد کنترل بر افزایش و گسترش است. با شیب تند افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان مهم است که به عمل در حال حاضر برای جلوگیری از به عنوان آینده بسیاری از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به عنوان ما می توانیم.”

اصلاح سلامت منظور نیز نیاز به کسب و کار با سه یا بیشتر شناخته شده COVID-19 موارد در محیط کار بیش از طول 14 روز به گزارش شیوع بیماری به وزارت بهداشت.

در اوایل این هفته Newsom دستور داد تمام L. A. شهرستان میله بسته شده با توجه به افزایش موارد و مقامات شهرستان دستور داد سواحل و ساحل پارکینگ بسته از جولای 3 تا 6 جولای ساعت 5 برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری در طول تعطیلات آخر هفته. که منظور نیز ممنوع نمایش آتش بازی.

اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان coronavirus پاسخ آنلاین یافت می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net