LA County گزارش بیش از 2000 بیشتر Coronavirus موارد تقاضا برای تست Soars

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس coronavirus موارد به رشد خود ادامه داد در روز سه شنبه به مقامات بهداشت اعلام کرد بیش از 2000 جدید مورد تأیید و 34 جدید مرگ و میر.

شهرستان وزارت بهداشت نیز گزارش داد که تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری افزایش یافته است به 1,515. اخیر به طور متوسط شده اند بین 1,350 به 1450. همه گیر اوج بود 1,900 مردم در بیمارستان بستری است.

درصد از کسانی که تست مثبت نیز افزایش یافته است. در حالی که به طور کلی در صد از مردم تست مثبت باقی مانده است حدود 8 درصد به طور متوسط در طول هفته گذشته بوده است 8.8 درصد از 8.4 درصد در روز دوشنبه و 5.8 درصد از فقط 11 روز پیش.

دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر گفت: هیچ نگرانی در مورد بیمارستان در حال غرق با کروناویروس موارد اما اگر گسترش همچنان برای سرعت بخشیدن به این تهدید می تواند در دسترس بودن تعداد تخت.

سهشنبه مشخص چهارمین بار در چهار هفته اخیر که روزانه تعداد موارد جدید پیشی گرفته 2,000. L. A. شهرستان اعلام کرد 2,364 موارد جدید در حالی که ساحل طولانی و پاسادنا — که خود ادارات بهداشت — ترکیب به اضافه 250 بیشتر. شهرستان جدید در مجموع 88,512 موارد است.

بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر گفت: هفته گذشته که برخی از گزارش های اخیر از بیش از 2 ، 000 موارد تا حدودی با توجه به انباشت پرونده ها در گزارش گیری از چند آزمایش آزمایشگاه. اما این مورد در دوشنبه هنگامی که او گفت: این افزایش در حال حاضر نشان می دهد که جامعه گسترش ویروس در حال افزایش است.

بیشتر: LA County برای خرید هدیه 3 میلیون پارچه ماسک صورت

این افزایش پیش بینی شده بود به عنوان شهرستان آغاز شد بازگشایی کسب و کار در اطراف یک ماه پیش. هیچ خوشه از موارد شده اند به طور خاص مربوط به اخیر تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس اما فرر گفت: به احتمال زیاد پیاده روی می تواند موجب بیشتر گسترش یافته است.

در علاوه بر این به 34 مرگ و میر گزارش شده توسط شهرستان لانگ بیچ گزارش یک مرگ و میر اضافی. این countywide مرگ و میر می ایستد در 3,172.

ادامه داد: افزایش بستری شدن در بیمارستان و تست مثبت نرخ می تواند به منظور بالا بردن امکان از شهرستان دوباره اعمال کسب و کار بسته و سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان.

“بهداشت عمومی خواهد شد و نظارت بر داده های نزدیک به ببینید که چگونه افزایش می دهد و در موارد و نرخ مثبت بر تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان بیش از چند هفته آینده” با توجه به بیانیه ای از شهرستان DPH. “هدف جمعی ما این است که برای جلوگیری از قریب به اتفاق موجی از COVID-19 نفر در مراکز بهداشت و درمان.”

این شهرستان همچنین گزارش قطعی در سیستم رزرواسیون آنلاین در منطقه تست سایت. مقامات شهرستان گفت: مشکل این بود که با توجه به شهر L. A. تعویض آن ثبت نام آنلاین سیستم به یک فروشنده جدید کاهش تعداد تست سایت و مسدود کردن تمام قرار ملاقات های فراتر از روز شنبه به عنوان تغییر ساخته شده است.

با توجه به شهرستان تمام آزمایش قرار ملاقات این هفته هستند.

در اوایل این هفته روستای دره ساکن جینا شوارتز وارد شده بر روی county وب سایت به کتاب تست.

“اولین چیزی که متوجه شدم این بود که تنها ملاقات من می توانم شد و 2 روز و تنها ورزشگاه طفره زن است,” او گفت:.

او تصمیم گرفت تا سعی کنید دوباره صبح روز بعد اما فرار به مسائل بیشتر.

“تا زمانی که من رفتم به سایت من حتی نمی توانستم در,” او گفت:. “این فقط گفت که تمام ملاقات ها کامل, رفتن به دکتر خود اگر شما بیمار هستید.”

مامان به شود ابیگیل Philbin نمی تواند یک قرار ملاقات هم با وجود اینکه چند هفته از ارائه.

“من می خواستم تا مطمئن شوید که من منفی بود قبل از تحویل اما من همچنین برنامه ریزی برای آوردن نوزاد در اطراف پدر و مادر من که بیش از 65” او گفت:.

نه از زنان علامتی هستند اما شهردار Garcetti گفته است که علائم یک پیش نیاز به آزمایش می شود. Garcetti دفتر در حال حاضر گفت که با توجه به افزایش تقاضا برای تست وجود ندارد و در دسترس قرار ملاقات برای هر کسی که حداقل تا پنج شنبه.

“من فکر می کنم که اگر شده است وجود دارد که نمایشی از افزایش از مردم اخذ تست شده یا به دلیل قرار گرفتن در معرض و یا به خاطر آنها علامتی سپس ما نیاز به یک نگاه سخت در آنچه که ما انجام می دهند در L. A. شهرستان” شوارتز گفت.

مقامات بهداشت گفت: تا پایان روز سه شنبه این شهرستان را تست سایت رزرو باز خواهد شد تا قرار ملاقات در انتخاب سایت در شنبه, یکشنبه و دوشنبه.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net