LA County می بیند 20 درصد رای دهندگان برای سه شنبه; ثبت معذرت خواهی برای صف های طولانی

آخرین نتایج انتخابات

لس آنجلس (CBSLA) – در حدود یک در پنج واجد شرایط لس آنجلس رای دهندگان بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه, با توجه به آخرین شماره منتشر شده صبح روز چهارشنبه.

مردم منتظر برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه در سانتا مونیکا کتابخانه عمومی در سانتا مونیکا کالیفرنیا. در سه شنبه 3 مارس سال 2020 (گتی ایماژ)

L. A. شهرستان ثبت-ضبط اعلام کرد که 20.6 درصد از رای دهندگان واجد شرایط بازیگران برگه های رای در انتخابات مقدماتی.

بر اساس نیمه رسمی نتایج بیش از 1.13 میلیون رای شمارش County Clerk دین لوگان در انتشار اخبار گفت.

از کسانی که لوگان گفت 651,392 شد و بازیگران در مراکز رای و دیگر 485,631 شد پست در برگه های رای.

این اولین انتخابات در L. A. شهرستان که در آن ساکنان می تواند یک انتخابات در هر یک از 976 رای مراکز در سراسر شهرستان. آنها نه تنها محدود به محله خود را حوزه.

همچنین این اولین انتخاباتی است که در آن L. A. شهرستان رای دهندگان با استفاده از مدرن touch-pad رای مارک دستگاه خود را انتخاب. کسانی که انتخاب شدند و سپس چاپ بر روی کاغذ های رای.

اما در یکشنبه جدید e-سیستم رای گیری موجب مسائل و تاخیر در سراسر شهرستان. صف های طولانی گزارش شده در چند مرکز رأی دهی در اواخر شب. با توجه به مدت زمان انتظار از برنی ساندرز کمپین ثبت اضطراری حرکت برای حفظ سنجی در شهرستان باز بعد از 8 p. m.

در حرکت کمپین ذکر شده تعدادی از مشکل مکان از جمله لوگان مدرسه ابتدایی در اکو پارک سانتا مونیکا کالج, Buena Vista کتابخانه در بربنک و Cal State University Northridge.

مربوط به: سرپرست جانیس هان خواستار بررسی زیر سوپر شنبه رای گیری مشکلات

یک نظرسنجی کارگر است که نمی خواهم فاش شود گفت: این چک در اغلب دستگاه های شکست خورده بودند و یک تاخیر برای رای دهندگان.

“ماشین آلات پایین بروید و وقتی که من می گویند که من معنی آن e-نظرسنجی کتاب که آنها را بررسی کنید مردم” که نظرسنجی کارگر گفت. “که اصلی بود تنگنا.

L. A. شهرستان صرف 300 میلیون دلار در آن جدید e-سیستم رای گیری که در آن مرکز رای دهی باز به عنوان اوایل به عنوان 11 روز قبل از سه شنبه.

“من فکر می کنم که ما شاید overestimated چگونه بسیاری از کسانی که رای دهندگان را به استفاده از 10 روز اولیه رای گیری دوره است که منجر به یک مقدار قابل توجهی از رای دهندگان عطف در روز انتخابات. و سپس توزیع به مراکز رای خود را من فکر می کنم چیزی است که ما نیاز به نگاه از نزدیک و همچنین” لوگان به خبرنگاران گفت: سه شنبه شب.

هفته گذشته دفتر ثبت و گفت CBS2 که ده ها مرکز رای دهی که در زمان انجام به تجهیزات مسائل.

“بسیاری از ماشین آلات شد و خالی شد حتی اگر مردم در خط و این بسیار نا امید کننده است, بدیهی است که” یک زن گفت CBS2 شنبه.

لوگان گفت: دفتر خود در نظر گرفته رفتن به دادگاه برای تمدید ساعت اما احساس کردم که مناسب نخواهد بود پس از رای دهندگان در حال حاضر در مراکز رای.

“بدیهی است که امروز شده است به چالش کشیدن بعد برای L. A. County, اولین و مهمترین برای L. A. شهرستان رای دهندگان” لوگان گفت.

لوگان تصریح کرد که کسانی که در خط 8 بعد از ظهر قادر به رای خود را بدون در نظر گرفتن چه مدت آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im